Kedy vybrat stehy?

AdamKrt

Aspon si si ju dezinfikovala ? Ak to bola cistla prirodna biela nitka, trebars bavlna, nemalo by to byt nic. Rozne umeliny nemusia byt vhodne pre vyplavovanie chemickych latok do organizmu.

Ak nedostanes zapal, malo by to byt v pohode.

kola

Mne vybrali stehy po odstranení znamienka po 5 dnoch a na siedmy den sa mi ranka otvorila a krvacala. museli mi ju opat stiahnut, urcite by som trvala aspon na 10tich dnoch.

Miska

Chcela by som sa opytat ci nahodou neviet ako si mm vybrat 2 stehy co mi drzia nehet...mala som odtrhnuty prst v pracy teda len ten vrchny clanok prst mi drzal le na kusu koze mala som tam asi 13stehov na ukazovaku a tie s prsta mi uz vytiahli,ale 2mi nehali na nehte...Stalo sa to v Cechach mimnuli mesiac ale ja som uz s Ciech odisl a niekedy bud tyzden mi mal aj tie 2ostatne vytiahnut.Dneska som si to skusala sama lenze tie stehy su zarastene v mese a neda sa mi to..Normalne by to malo ist lahko von pretoze na prste som si normalne 1sama vytiahla a nic nebolelo ani ked oni mi tie ostatn vytahovali ,ale tento vobec nejde a do Ciech sa teraz nemam ako dostat a tu v PL by som si musela platit za to aby prelozil niekto kompetentny ten lekarsky posudok s CZ a momentalne nemam peniaze...Neviete mi niekto poradit?? stane sa nieco keby si tam tie stehy necham??A este ze mi s pod toho nehtu hnis vyteha ked si ho troska zatlacim/....dakujem za nejaku odpoved.....Mozete mi aj odpisat na mail misus93@onet.pl

ta3

mozne je aj to, ze Ta doktor neinformoval preto, lebo pouzil stehy, ktore sa nevyberaju, ktore sa vstrebu, je to dost mozne, kedze je to na pere, no aby si mal istotu, tak tam zavolaj a opytaj sa, inak stehy sa vyberaju po 6 dnoch, urcite ich nevyberaj sam

trisk

mam 15 stehov na ruke a nemam vybrate stehy a je tomu už 10 rokov ..nebudem mať s tym nijake problemy neskor ?
mam 16 :D