antikoncepcia Evra a nevolnost

Príspevok v téme: antikoncepcia Evra a nevolnost
buba

beriem tuto antikoncepciu zatial len prvy tyzden a predtym som mala jeden mesiac lindynette,z tej mi byvalo tiez nevolno preto som ju zmenila a myslela som (aj moj gynekolog)ze naplaste by mi enmali robit od zaludka zle,ale v poslednej dobe mi z nicoho nic pride zle od zaludka,mam pocit ze budem vracat(aj ked nevraciam)a obcas sa mi toci hlava..myslite ze su to take tie problemy ktore byvaju ked zena zacne brat antikoncepciu a ktore po case vymiznu,alebo je to nieco vaznejsie.byva mi dost blbo(ako ked si pokazite zaludok)a neviem ako dlho sa to da vydrzat.pomozete?

mimka

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či je tu možnosť dostať odpoved od odborníka (ohľadom náplastí EVRA). Dakujem

barbarittta

mna boleli pri evre prve tri mesiace prsia stale. potom to prestalo vecsinou je to tak. a ano neide cez zaludok ale trocha predca mne byvalo od tabletiek zle z evry je mi minimalne ale mam citlivejsi zaludok ako normalne...

mata

ahojte, ja som evru pouzivala rok, a vo vsetkom mi len pomohla. nemala som s nou ziadne problemy, prestali mi menstrulacne tazkosti, kt. som mala naozaj silne, zvecsili sa mi prsia a plet.

kleo

Ahoj ja mam tie iste problemy...okrem toho mam este strasne nadute a bolestive prsia a každy den ma boli žaludok..ja som už aj zvracala a mam ju 2tyždne