antikoncepcia Evra a nevolnost

Príspevok v téme: antikoncepcia Evra a nevolnost
buba

beriem tuto antikoncepciu zatial len prvy tyzden a predtym som mala jeden mesiac lindynette,z tej mi byvalo tiez nevolno preto som ju zmenila a myslela som (aj moj gynekolog)ze naplaste by mi enmali robit od zaludka zle,ale v poslednej dobe mi z nicoho nic pride zle od zaludka,mam pocit ze budem vracat(aj ked nevraciam)a obcas sa mi toci hlava..myslite ze su to take tie problemy ktore byvaju ked zena zacne brat antikoncepciu a ktore po case vymiznu,alebo je to nieco vaznejsie.byva mi dost blbo(ako ked si pokazite zaludok)a neviem ako dlho sa to da vydrzat.pomozete?

joice

ja som uzivala Evru dva mesiace vsetko bolo fajn neodlepovala sa, zlepsila sa mi plet aj mi trocha narastli prsia, ale treti mesiac mi z nej bolo velmi nevolno a zvracala som tak som ju musela tento mesiac vysadit. a je mi to vazne luto lebo to bola velmi pohodlna forma antikoncepcie.vrelo odporucam. ono je to individualne a kazdemu o inac sadne
zvysilo sa mi vsak 11 naplasti (mala som to na pol rok) a teraz neviem co s nimi. takze ak by niektora mala zaujem tak vam ich mozem predat. :-)

mirka 23

Podľa mňa na stehnách sa ti môžu urobiť bublinky pod náplasťou, pretože je tam viac namáhaná pokožka. Asi to nebude dobre držať.

katušš

Ahojky holky,evru pouzivam druhy tyzden,zatial bez problemov.Mam len dotaz.kedze gynekologicka mi bez vsetkeho odporucila,ze miesta nalepenia nemusia byt len paze,zadok a chrbat ale aj stehna.Nosim ju len tam,a chcem vediet ci ma niekto skusenost s nosenim na stehne.Inak je to vyborne,oblecenim to skryjete :))So easy:))
Drzkaaam palce vsetkym,co zacinaju.

katarina

Zdravim Vas :-) ja mam s EVROu velmi dobre skusenosti - nesposobila mi ziadne tazkosti a nemam ani problem s odliepanim - nasla som vyborne miesto - podbrusko - tam sa EVRA drzi ako kliest. Bohuzial nasli mi fibroadenon a zakazali mi akukolvek HAK - mam kupene zasoby na dalsich 8 mesiacov takze ak by niekto chcel vyuzit dobru kupu napiste mi kdalosova@gmail.sk papa

qiu

michaela: ja som tiež brala Evru, ale takéto problémy som nemala... Nezabudni že u každej to je iné a tá podráždenosť, môže byť kľudne dôsledkom užívania, ale možno si nervózna len kvôli maturitám a HAK s tým nemá nič spoločné.

michaela123

Dobry den,viete ja mam taky problem ze sa normalne citim nesvoja...byvam nervozna ale dost a neviem ze ci to moze byt z antokoncepsie alebo mam ist na nejake ine vysetrenia.beriem evru uz asi pol roka a teraz je to dost zle pretoze mam aj pred maturitami.chcela by som vediet ci ste mali aj vy s touto antikoncepciou taketo alebo podobne problemy.je to pre mna dost dolezite.dakujem.michaela

jaja

ja by som srala na hak, v tomto prípade, každá je zásah do organizmu, telo si musí zvykať na umelý systém a bráni sa proti tomu... aked vysadíš, tak si bude musieť zvykať na normálny systém...

xsen

Buba vydrz tri mesiace, priznaky by sa mali zlepsit. Ked je mne zle od zaludka tak uzivam endiaron (volne predajny liek, v pripade zaujmu si najskor precitaj pribalovy letak) V pripade ze nevolnost pretrvava, co sa mne stalo len raz som zobrala druhu tabletku o tri hodiny. 12 hodin po uziti lieku je dobre jest dietne jedla ako ryza, vyvar, suchare a cierny caj :)