Mate najlepsieho kamarata?

Príspevok v téme: Mate najlepsieho kamarata?
jozo

Vsetko sa meni. A co najviac - priatelia.
Postupom casu zistujem, ze nemam dobreho kamarata, s ktorym viem pokecat o "vsetkom". Samozrejme, ze kamarati su, ale bud len taki na pivo, byvali spoluziaci alebo v skole. A priatelka tiez uz nema taku kamaratku s ktorou by sa casto stretavala. Ako ste na tom vy? Mate naj priatela(priatelku)?

sandica

kedysi som ju mala, ale sli sme na ine skoly, obe sme sa zmenili, menej casu, a odkedy mame obe pristelov, takmer vobec sa nevidame...kamosky mam samozrejme v skole, a aj v nasej partii , ale uz to nie su naj kamosky...studujem, popri tom mam vazny vztah, takze vela casu na kamosky neaostava...

majlo2266

JA SOM MAL NAJLEPSIEHO KAMOSA KTOREHO SOM KEDYSI POZNAL OD PREV TRIEDY NA ZAKLADKE- NO TAKY KAMARATI SA S NAS STALI NESKOR AKO V PRVEJ TRIEDE ALE BOLO SUPER- PAMETAM ZE RAZ POVEDAL ZE KAMOSI BUDEME NA VEKY ALE NEBOLO TO TAK-UZ POCAS STREDNEJ KEDžE SME BOLI V JEDNEJ SKOLE ALE NIE V JEDNEJ TRIEDE ALE UZ SA TO KAZILO..... UZ NIKDY NEMAL CAS IST VON,NECHCELO SA MU - ..ZISTIL SOM ZE BOL PODLY-ZHADZOVAL MA - JEDNODUCHO MA VYMENIL ZA INEHO KAMOSA-ODVTEDY NEVIEM CO JE TO MAT NAJ KAMOSA- ANI NECHCEM-

valika33

Ja som si myslela, ze mam naj kamosku. Ale v poslednej dobe sa dost zmenila. Pozname sa 9 rokov. Ked sme spolu len my dve, je uplne v pohode, o vsetkom pokecame, nasmejeme sa. Ale ked uz su s nami aj ini ludia, tak sa predvadza, obcas ma zhodi, mysli si ze je nieco viac ako ja. Ostatni ludia si to vsimli a obcas jej povedia ako sa so to mnou bavi.Ja som jej uz parkrat povedala nech sa ukludni, na chvilu sa uvedomila, ale stale sa to opakuje. Niekedy ma uz poriadne stve.