Padáte v spánku?

BoBoManTV

Dobrý deň mám 13 rokov :D , mne sa to sníva asi každý týždeň :D ale viem že to znamená že rastiem :D, raz sa mi snívalo že padam z MRAKODRAPU! :D a jak som spadol zobudil som sa z Rozbušeným Srdcom :D a točí sa mi hlava aspon 2 minúty :D aspon už viem že niesom sám :)

lacikam

Ked som bol maly tak sa mi iste obdobie snivalo rpavidelne ze padam. Zo zaciatku to bolo tiez velmi stresujuce, budil som sa s rozbusenym srdcom, spoteny a podobne. Avsak po case som si na to doslova zvykol a dokonca som sa naucil tento sen akoby ovladat. Ked som sa objavil v sne, mimochodom vzdy to bolo niekde v lese (jesen) a ja som padal pomedzi stromi, tak som si povedal ze AHA! teraz snivam a ideme na to... skocil som si a uzival som si pad. Ako aj vo vasim pripadoch aj tu som sa pred dopadom zobudil avsak uz nie zadychany a spoteny ale s usmevom na tvari a vzdy som si povedal "tento bol pekny" ;)

simaka

Mne sa tiez casto stava o padani, ale nikdy nespadnem, iba skoro. Napriklad visim zo strechy a volam o pomoc. Potom pomoc aj pride, ale stoja asi 6 m odo mna a vravia mi skoc. Ja si myslim, ste daleko, neskocim. Smykam sa dole a ked to uz neudrzim, zobudim sa. Potom sa mi sniva, ze beham po schodoch. Samozrejme, bud su bez zabradlia alebo je zabradlie neupevnene alebo je na neho nemozem dociahnut. Mam hrozny strach ked po nich idem. Bojim sa, ze z nich spadnem. Toto sa mi sniva od malicka. Ked som zacala chodit do skoly, dospelo to do stadia, ze som sa aj v skutocnosti bala chodit po schodoch, ale iba smerom dole. Asi po 2 rokoch ma to samu preslo.

jajka_001

tak mne sa snivalo uz vselico ale este som nepadala. Lietam alebo utekam lebo ma niekto nahana, zazivam katastrofy, konce sveta, rozpada sa mi telo, hadam sa, tesim sa, cestujem v case, som niekym uplne inym...ale este som nepadala.

v0da

mne sa to stava ale minule sa mi stala ina sranda :D v noci som sa zobudila a chcela som si odpijit mobil z nabijacky tak som sa postavila a asi som mala nejake strpnute nohy, tak som normalne spadla na zem :D som sa zacala smiat na zemi, potom som odpojila mobil z nabijacky a chcela ist naspat do postele..tak som sa postavila a zase som spadla...tak som sa este zasmiala druhykrat a na treti to uz vyslo :D