Problemy s klbami

Príspevok v téme: Problemy s klbami
ivaaaaa

Chcela by som sa spytat ci mate nejake overene metody na problemy s kolenami. Mam 20 rokov a od mala sa venujem sportu.V minulosti airobik pre deti, neskor behy na stredne trate, teraz mi uz zostala iba jazda na koni. Dosla som s kolenami do stadia, ze obcas mam problem prebehnut co i len kusok, pri zoskakovani kona mam neustale problemy, obcas sa neviem poriadne ani postavit ked som dlhsie sedela. U ortopeda som bola, po rengenoch mi povedal ze kolena su v poriadku!!! Ked som prisla znova s tym ze v poriadku su neni zakazal mi atletiku a chcel aj kone, to som odmietla tak povedal ze si ich mam stahovat a mazat diclobene gelom. No nemyslim ze toto je nejake riesenie. Mam 20 a jednoducho sa nemozem zmierit s tym ze uz kolena nikdy nebudu v poriadku...

RNG

Casto su klbove problemy vysledkom roznych skrytych nakaz, uvediem Boreliozu(prenasa sa vseliak, aj komarmi a muskami, dokonca nasli B.b. aj v slinach...)
Podobne chlamidie a ine pliagy. Tiez rozne virusy a mykoplazmy aj niektore amebalne paraziticke nakazy.
Ak bezne prostriedky na klby nepomozu(zelatina, mukosacharidy a spomenute v predoslom, treba hladat pricinu a adresovat jednotlive patogeny=vynicit ich nemilosrdne.

denisa

Ahojte,aj ja mam problemy s kolenami.Robim v Anglicku a taham 12.Problemy sa zacali pred par mesiacmi,bez kolenaciek sa uz ani neodvazim ist do roboty.Zacala som uzivat rybi olej,ale zatial nevidim ziadne zlepsenie.Navyse sa k tomu pridala aj bolest bederneho klba.Viete mi niekto poradit?ake vitaminy,maste,popripade lieky by som si mala zohnat?pomoze dako aj upravenie stravy?dakujem pekne

RNG

Na posilnenie-regeneraciu klbov potrebujes prislusne materialy, hladaj pod Glukosamin, chondroitin, MSM,mukosacharidy, zralocia chrupavka, hyaluronova kyselina,avokadove oleje, cetyl myristoleat a podobne.
Z na Slovensku dostupnych najdi si na Google.sk pod:
doplnky, glukosamin MSM komplex, glukosamin/chondroitin

RNG

Mas oslabene klbove vazivo.
Tu(v USA) na to pouzivaju metodu na vyprovokovanie zosilnenia vaziva drazdenim oblasti jemnymi vpichmi napr rybacieho oleja, cim sa oblast zapali a telesna obrana a regeneracia zosili vazivo. Vola sa to "proliferation therapy".
Mozno to robi niekto aj na Slovensku

dino

caute potrebujem poraidt pred rokom som sa smikol na fudbala a vyklbila sa mi ruka a od vtedy ked spravim nejaky prudky pohyb sa mi vkuse vyklbi a stale ma boli bo, som aj u ortopeda ale poslal ma na rengen a ten ukazal ze nemam nic zlomene ale to som vravel a tak nech mi vysvetli preco sa mi ruka stale vyklbi a koli tomu nemozem ani bezat ani hrat fudbal

lucia7

ahojte!
Potrebujem poradiť..Pred 2 týždňami som si pri prudkom pohybe podvrtla koleno, vraj mám roztrhnuté väzivo a vytrhnutú nejakú kostičku spolu s väzivom. Bola som 3-krát na RTG, punkciu mi robili v priebehu prvých 3 dní 2-krát /krv/, potom už nebola potrebná. Dali mi nohu do dlahy a o 2 týždne by mi to mali podľa všetkého dať dole. Na RTG mám ísť až potom. Zaujímalo by ma či niekto nevie, ako to ďalej bude prebiehať, pretože mi neboli spomínané žiadne rehabilitácie. Či teda budem môcť hneď na nohu nastupovať a či to môže byť bez následkov.. Viem, že je to individuálne, ale aspoň približné info by mi moc pomohli.. Lekári mi totižto dokopy nič nepovedali, a tak ani neviem, či je to vážne a do akej miery.. vopred veľmi pekne ďakujem..*

marek loiú

poviem vam uz rok mam problemy s klbmi a to mam iba 16 rokov ,zacal som z nicoho nic behat na dlhe trate,prave ked mam kondiciu a coraz vacsiu chut koli klbom nemozem pokracovat aktivne mojom oblubenom sporte sporte.A hoci coraz menej behavam problemov je stale viac .Budem si musiet dat asi rocnu prestavku.Co si myslite?

ryba60

Vymeň, čo najskôr optopeda. Ja som mal v 30-ke problem s koleno- pri vstávaní z pokrčenia som si musel masírovať kolenné šľachy a pichalo ma v kolene. Povedala mi, že je to z vekom. Našiel som si športového, dal mi nejakú injekciu a mal som 5 rokov pokoj. Po piatich rokoch mi dal ešte jednu a už mam 20 rokov pokoj s tým problémom. Nájdi si športového ortopéda.

sisuľa

Športom k trvalej invalidite.
Neboj,žartujem.Ja mám 27r.,a okrem iných problémov mám aj boľavé kĺby.Od ortopéda som sa dostala až na reumatológiu.Tam mi relatívne pomohli.Plaquenil a Aulin zabrali.Boľavé kolená,a navyše v tvojom veku-daj si to naporiadok a skús v zozname tém kliknúť na reumatické ochorenia.Veľa šťastia a hlavne zdravia!!!!!

zdravystyl

Ahoj,

Ja si myslim ze nemozes sa nato pozerat takto hrozne.
S kolenami ja mam taktiez problemy.
Ja som vyskusal uz zopar veci na klby,kolena.A aj moja mama ma taktiez stymto problemy.
Ale je nato metoda ako to liecit,a nie napchavat sa tam liekmy z lekarni co predpisu lekary ktory sa na teba ani len nepozru :(

Ahoj,
Viki