Trpnutie ruky

Príspevok v téme: Trpnutie ruky
bezmena

Zacala mi strasne trpnut prava ruka..hned rano idem s tym k lekarke..ale..chcel by som vediet..na co sa mam pripravit..Trpne mi od lakta dole..a v lakti pocitujem bolest..Nieje to udrete..iba ak by v spanku..Najskor ma zacal bolet len jeden prst..ale..o dva dni cela ruka..Ak viete niekto poradit..budem vdacny

jaja

ja tiez nemam opuchnute zapastie, teda nie je to vidno. ale vnutri vraj opuch je. laket - moze ist aj o tzv. tenisovy laket... hm, kazdopadne odporucam navstivit neurologa.

jaja

moze ist o syndrom karpalneho tunela. je to z pretazenia, v zapasti vznikne opuch, ktory tlaci na nerv a preto trpnu prsty a dlan. treba cim skor riesit s neurologom, aby sa to nemuselo odstranit operativne. rehabilitacie (magnet, lampa...), dlaha na noc na spevnenie zapastia (podobne chranicom na inline korculovanie), MagneB6...

bezmena

jj..hravam..a tiez ma napadlo..ze to je z gramofonov :D a este pc..kedze stale mysku drziim..a s tou doktorkou som to mal aj ja tak..odvtedy mi paralen nezaberaa..aj ked vsetkych 10naraz zjem :D

sisa555

tak ty robis dja ? tak to mas asi presilenu ruku no to oni tak zvyknu davat doktory ze daju mast aj my sme mali taku uzasnu doktorku na vsetko davala paralen aj ked ta v riti skrabalo aj na to ti dala paralen strasne tusim ine ani nepredpisala a nikam neposlal hruza

bezmena

nikam ma neposlala..aj ked..ja som jej vravel..ze ortoped by nezaskodil..dala mi fastumgel..ze mam vyskusat..a ak to po tyzni nezabere..pojdem k ortopedovi..kua..snad to prejde..v sobotu hram na akcii..kto mi bude platne na gramce pokladat :D

fesa

kamaratovi trpla ruka potom mal mozgovu nechcem strasit ale treba ist k lekarovi jemu trpla ruka ze vraj od chrbtice ale aj ho bolela hlava .Nastastie isiel skoro tak teraz sa ma fajn.Ma 40 ale u zien je to ine.

izaurickaeeee

ano moze to byt s chrbtice alebo ohladne nervov, posle ta asi k ortopedovi a ten pravde podobne k neurologovi mozno mozno ani nie a na snimok ta poslu si myslim