Psoriaza + vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Psoriaza + vypadavanie vlasov
anyeliq

Ahojte,mam taky problem,ze vo vlasoch na pokozke sa mi tvoria take ako keby malicke hrcky ktore su bielej farby ...najprv som myslela ze su to lupiny ale citala som na nete ze presne take priznaky ma psoriaza lenze bola som u koznej a ta nepovedala ze mam psoriazu ale ekzem pretoze mam ekzem aj okolo oci niekedy...povedala ze mam nato pouzivat hormonalnu mast co mam doma vola sa locoid lenze to velmi nepomaha ...taktiez ma to dost svrbi je to proste neprijemne a mam to len na jednej polke hlavy a vzadu ...

Taktiez mi vypadavaju vlasy uz dlhsiu dobu a nefiem ci to nieje z toho :(...ma niekto podobny problem ako ja? neviete mi poradit co by mi mohlo pomoct? dakujem

dano.

...pomylila som sa kozna mi povedala ze NEMAM psoriazu ale ekzem ...
Exém je reakciou na niečo. Moja teta mala exém, dlho zisťovala z čoho to je a nakoniec zistila, že za to môže heliobakter. Preliečila a exém sa vytratil. Myslím si, že spomaliť vypadávanie vlasov by mohlo aj ostrihať ich nakrátko. Držím palce.

anyeliq

ach jaaj :( poradte mi prosim ....ako sa mam toho zbavit fakt uz ...skusam teraz jeden sampon tak neviem ...ale to vypadavanie vlasov je hrozne ...normalne na jednom mieste uz ani nemam vlasy ...kedze tam mam tie lupiny ci co to su a vlasy cez to nemozu rast ...ako sa mam toho zbavit :(

mjanik

okrem iného môže ísť o slabosť obličiek(suchá pokožka,vypadávanie vlasov...),preliečiť ich-akupunktúra

duro

Ahojte , no trapi Vas psoriáza či lupenka na hlave ? Ja mám dlhoročné skúsenosti s ľuďmi chorých na lupenku , psoriázu či ekzémy. Stačí mi napísať na email a skúsim Vám poradiť , lebo každý má inú diagnózu a nechce sa mi tu vypisovať litánie o produktoch a hlavne niesu finančne náročné . Aj za pár euro dokáŽe produkt spraviť zázraky !!! Len sa treba rozhodnúť a dôverovať radám .

anyeliq

dik za radu :) ...lebo vies ja to uz mam dlhsie ...pouzivam este tiez sirovy sampon ale ani ten nejako nepomaha ...skusala som si to aj z vlasov vyskrabat tak islo to aj ked mi vypadalo dost vlasov ale potom sa to objavilo znova ...

farmaceutka

Podla mna to moze byt aj seboroicka dermatitida, ta sa objavuje vo vlasatej casti hlavy a byva sprevadzana supinkami. Skus pouzit antimykoticky sampon (nizoral, novozoral, sebiprox a pod, poradia ti v lekarni)