DILEMA

Príspevok v téme: DILEMA
evvvka

ahojte..mam problem..rozisla som sa s priatelom,ktoreho lubim a potom som sa dala dokopy s kamaratom,ktoreho mam velmi rada..teraz sa vsak moj byvaly priatel chce ku mne vratit a ja viem,ze jeho naozaj lubim..lenze ten \"kamarat\"s ktorym chodim teraz,preziva velmi tazke zivotne obdobie..mam ho rada a mam pocit,ze by som mala byt pri nom,lebo ked ho opustim este aj ja,bude asi na dne..a este taky maly hacik,ze byvaly priatel nevie,ze teraz niekoho mam..prosim vas,poradte mi co mam robit..

lole

Zivot ma naucil, ze vo vztahoch, musis byt sebecka. Nemozes brat ohlad na to, ze ten druhy ta potrebuje, ze nedokaze bez teba zit, ze ma teraz tazke obdobie, tak s nim este nejaky ten cas zostanes...a potom co? Zase bude nieco, preco ho nebudes moct opustit a toho fakt praveho "nestihnes".
Ak ho nelubis, tak ho nechaj, hned, nie zajtra ani pozajtra. Aky to ma zmysel byt s nim, ked je pre teba iba kamarat? To, ze ta momentalne potrebuje, nie je dovod. Ak lubis svojho byvaleho, dajte si druhu sancu. Ked ide o lasku, musis myslet v prvom rade na seba.
Moj nazor.

evvka

no to bolo tak..s priatelom som sa rozisla,lebo v poslednej dobe sma sa casto hadali..teraz uz to je a dufam,ze aj bude ok..a s tym druhym som sa dala dokopy prave preto,ze ho mam radaa on ma uz dlho miluje..zacalo to tym,ze som ho len utesovala ked mal problemy...a tak sa to nejko zvrtlo a teraz neviem ako von..:(

slusny_muz

NO mas to viac ako zlozite. Tazko Ti nieco poradit, Ty sa musis rozhodnut. Len nerozumiem tomu, velmi lubis svojho priatela s ktrozm si sa rozisla a dala si sa dokopy s kamaratom, ktoreho mas rada. To je trochu divne, nemyslis? Musis si zvazit s ktorym by si si vedala predstavit svoj buduci zivot...