Obrúsky na intímnu hygienu

Mimi323

ja mám najradšej vlhké utierky pre babätka z DM. 80ks stojí do 2 eur, s manželom to používame po veľkej potrebe, najprv obyč. toaletný a potom tieto vlhké, je to super vec. a sem tam ich použijem aj na intímnu hygienu.

jaaa

Ked chces,vyskusaj si najprv kupit male balenie a uvidis,ktore ti lepsie sadnu,ci tie modre,alebo tie s harmancekom.Aj ja som tak na zaciatku urobila a podla toho som potom zacala kupovat tie velke balenia z bielych.

jaaa

zizizi,tie z lidla nie su velmi drahe,su v takom bielom obale s ruzovym,volaju sa cien.Mavaju aj modre,tie nie su s harmancekom,ale tie sa mi az tak nepacili.Byva velke balenie 80-kusove,ale mavaju aj male balenie,myslim,ze 10-20 kusove.Ja kupujem naraz 2-3 tie velke balenia a ked mi dochadzaju,tak si zase naraz kupim viac.

zizizi

ja som ich tiez nepouzivala ale chela by som zacat je to lepsie hlavne ked mas menstruaciu alebo tak ... vtedy nemozes byt stale v sprche :)

jaaa

Aj pri menstruacii je to prakticke.Vlhcene obrusky pouzivam uz dlho a je to urcite lepsie ako sa len utriet toaletnym papierom po pouziti wc.

jaaa

lulina aj ja sa najprv utrem wc papierom a potom este aj tym vlhcenym obruskom.Tiez pri sprchovani pouzivam intimny gel INTIMO NATURAL NIVEA tiez s harmancekom.

moniqa87

lulina21, no napr. dnes som isla na preventivnu gynekologovi a este predtym som sa behla utriet... samotny toaletny mi nepride az tak hygienicky a teda ked som napr cely den v skole, tak sa citim ovela prijemnejsie, ked sa mozem utriet vlhcenym obruskom...
doma ich tiez nepouzivam, to sa pokazde umyjem

zizizi

ja som ich tiez nepouzivala ale chela by som zacat je to lepsie hlavne ked mas menstruaciu alebo tak ... vtedy nemozes byt stale v sprche :)