čo to môže byť?

Príspevok v téme: čo to môže byť?
tinka1

Ahojte, neviem či mi niekto poradí, ale som dnes v práci, tak som lekárke dnes ešte nešla. Keď som išla dnes pobede na WCko, čakalo ma prekvapenie, krv na nohavičkách, ale menštuáciu nemám, už to trochu prešlo. Teraz je to už len slabunko červený výtok. Neviete čo by to mohlo byť? Počula som, že keď sa vajíčko zahniezdi v maternici, tak aj vtedy to môže byť... bábätko by sme už s priateľom chceli, tak by som bola rada, ale môže to byť aj niečo iné. Pôjdem lekárke, ale môžem až budúci týždeň, tak keď mi niekto poradí budem rada. Ďakujem

tinka1

Ďakujem vám. Lala, aj ja ti držím palčeky.. delete, môže byť.. menštruáciu mám mať až 20.11. ,tak uvidím... pekný dník všetkým...

lala

Ahoj,
no je mozne, ze sa ti tam zahniezdilo vajicko. To sa stalo aj mne. Drzim palce, aby vam to vyslo. Nam sa to nepodarilo, snazilo sa to asi zahniezdit, ale nedarilo sa. Dufam, ze budete uspesnejsi. Pockaj si este tyzden a potom uvidis.

achjaj

No ahoj ....
moze to byt aj nidacia -uhnezdenie.... ale nemusi ak doslo k oplodneniu test ti to nemusi este dokazat :S skus pockat tak si ho kupit a uvidis :)