Zlomenina ruky

Príspevok v téme: Zlomenina ruky
Gitka

Pred siedmimi týždňami som si zlomila ruku.Mala som ju týždeň v dlahe,potom 3 vsádre.Po zložení sadry znova 2 týždne v dlahe.Po skončení liečby snímok a vraj ruka je vporiadku. Je to možné že ju mám celé dni opuchnutú a odpuchne lan v noci vkľude ? S prstami len sťažkosťami pohybujem a stále ma bolí.

eva2702

8.7.08 som si zlomila ruku v lakti /fraktura proc.coronoideus ulnae bez posuvu/.25.7.mi dali dole sadru,odvtedy chodim na rehabilitacie a cvicim aj doma ale stale ju este nenarovnam.dr.mi ju chce narovnavat pod narkozou.Prosim poradte,či to mam podstupit.

areiv

Pre 3 mesiacmi som si zlomila pri páde zo schodov ruku v ramene. Mala som ju zafixovanú 3 týždne,potom som absolvovala rehabilitáciu/magnet+cičenie/.Ruka ma stále veľmi bolí, dokonca ešte je vidieť aj modriny.Sama so si dávala kostihojovú masť-2 kelímky/50 a 100 ml./,2 tuby 75 ml- gél kostihojový, alpu z kostihoja ,dolobene gél,2 tuby-heparoid a nič....Ruka stále bolí-neviem ju vzpažiť, ani dať dozadu. Dennodenne s ňou cvičím. Čo ešte mám urobiť?!

evik

ano, je to mozne, kvoli zlemu prekrveniu v sadre a dlahe. odporucam co najviac drzat ruku vo zvysenej polohe a vela pohybovat prstami! jemna masaz celej ruky tiez pomoze. tvoja reakcia je normalna, ver mi, ze to chce cas!