prečo si vyberám takýchto partnerov?

Príspevok v téme: prečo si vyberám takýchto partnerov?
pipa

Moj problem je, ze si neviem najst normalneho chalana. Mam 23 a stale zijem v oblakoch, snivam o princovi na bielom koni, niekoho do koho budem naozaj zamilovana. Viem, ze mam este dost casu a tak, ale moj problem je, ze ma vzdy pritahovali a stale pritahuju velmi zvlastne, divne typy muzov. Mam rada starsich, nad tridsat rokov minimalne, dotycny musi mat caro. Proste uz som sa tolko razy sklamala,.. viem ze by som ich mohla mat vela, takych normalnych chalanov, ale mna proste nepritahuju. Uz som mala aj zopar cudzincov, z toho jeden skoro styridsiatnik, ale nic vazne to nebolo ani s jednym z nich. Jednoducho ja sa bezhlavo zamilujem do takych typov, o ktore by ostatne baby urcite zaujem nemali. Napr. minule to bol jeden prachaty francuz, co trosicku hovori slovensky a ktory sa obcas pohybuje v nasom meste. Je toto normalne? Poradte prosiiim.

herold

Mozno si podvedome hladas takeho partnera,ktory by ti pripominal a istym sposobom nahradzal tvojho otca.Ale nepoznam suvislosti z tvojho osobneho zivota.Velmi dobre ti to vysvetlil gomez vo svojej odpovedi.

gomez

1,-lebo veľmi dobre vieš že ťa chcú len na sex alebo len na chvíľu a teda horšie to už byť nemôže a tým pádom sa to môže len zlepšovať - pocit progresívnej istoty,
2,-pretože sú možno existenčne zabezpečený a netrápia ich "štartovné" problémy a tým pádom ťa nezaťažujú svojimi problémami,
3,-aaaaaaaaaaa samozrejme cítiš ochrannú ruku, barličku, krídla....
4,-väčšinou ľudí priťahuje to čo by sami chceli -tu si musíš sama odpovedať (rozvážnosť, samostatnosť, vyhranený názor, schopnosť presadiť sa),
5,- a okrem toho, dievky, ruku na srdce, nezatrasie vám rodidlami keď sa silnejší zastane slabšieho?
Sorry ak som bol pritvrdý.

pipa

mas pravdu, ale ja si vyberam take typy na ktore obcas nemam, az vies o com hovorim.. Alebo lepsie take typy, ktorych by takych, ako som ja mohli mat dvadsat. Preto je to tazke, lebo do toho pletiem aj city a tak sa len vzdy zranim a potom premyslam, v com bol problem a co som spravila zle.

slusny_muz

Ahoj. Aku radu chces pocut?Jednoducho je to fakt, ze Ta pritahuju starsie typy muzov (30-40 rokov). Preco homosexualov pritahuju muzi? Je to v psychike, tak sa nesnaz porumiet nepochopitelnemu. A stym asi nic neurobis, len si najst toho praveho. A myslim, ze je to uplne normalne. Kazdy mam urcite predstavy o svojom partnerovi, a tieto predstavy potom konfrontujeme z realitou.