Yam

Mary9

ahojte kočky :) mam taky problem,ze nemam menzes a gynekolog mi nevie povedat co mi je....stale mi dava duphaston a je tie chemicke sracky nechcem!tak som si kupila knihu Alternativa estrogenu a docitala som sa ze prírodny progesteron je na tieto veci dobry....Mohli by ste mi niektorá z vas napisat ci s tym mate skusenost a kde to mozem dostat kupit?dakkujem velmi pekne :)

RNG

Inac z tej istej firmy dostanes aj Yam v kapsuliach aj Yam v kreme aj ine pomocne doplnky na hormonalne vykyvy, ako pupalkovy/borakovy olej(evening primrose/ borage,) damianu, Dong Quai

RNG

meibe, mozes si objednat aj Yam krem, aj progesteronovy, kde s diosgeninu vyrobili fermentaciou(enzymaticke kvasenie) prirodny progesteron priamo, lebo nie kazdy ma v tele prislusne enzymi, ktore vyrobia s diosgeninu progesteron a pre tych je tato hotova forma lepsia. Aj sa lepsie davkuje, lebo pozname davky umelych progestinov, ktore su ucinne, tj prirodny progesteron treba pouzivat zhruba v tych istych davkach, ale bez skodlivych postrannychn ucinkov chemickych nahraziek hormonov.

meibe

RNG uz uz som isla ten krem objednavat ale ked som si precitala zlozenie tak to neosahuje ziaden YAM !!! nevies poradit este nieco...