Čierne vlasy

Príspevok v téme: Čierne vlasy
laurikaa

Túžim lesklých čiernych vlasoch,ale trvacnu farbu ešte použiť nechcem, mate skusenosti so šampónom aleboinýcm prostriedkom ktorýmzískam peknú farbu? Tie šampóniky na 8 umytími nechytajú, Pelette shampoo čierny sa zase ževraj zle vymýva.Tak rozmýšlam nas Loreal Casting creme gloss, neviem sa však rozhodnúť či ebenová čierna alebo moodročierna. Zvláštne že tá ebenová vyzerá na krabičke ako hnedá.. Máte skúsenosti s touto farbou/prelivom?

lala123

Ebenovu pouzivam aj ja :) Najkrajsia farba aka moze byt :) A s Casting Creme gloss som velmi spokojna. Vlasy mam zdrave, hebke a leskle :) odporucam ale najprv si to stou ciernou dobre premysli aby si to o par mesiacov neolutovala ked sa budes chciet prefarbit na inu fabru :)

laurikaa

Paulinkaa nemaáš prosím ťa nejakú fotku? ve%lmi by mi to pomohlo:) Lebo aj ja by som rada vyskúšala túto ebenovú tak že aká je:) Inak baby ja som vyskúšala tú čiernomodrú, bola fajn, ale zistila som že je pre mna moc tmavá, už som začínala rozmýslat ako sa jej zbavím a ona za 10 dní zišla:D nechápem to ale som rada , teraz mám hnedočiernu( najtmavšia hnedá) a som spokojná:)

paulinkaaa

Ahoj ja si davam ebenovu čiernu od casting glos ,loreal,,, a je velmi pekna je čierna s nadychom ,,, takej horkej čokolady,,,,ale vobec nieje hnedaaa....modročiernu by som nedavala,,,

Mimi323

S kaderničkami je to tak ako s lekármi, tiež ti nepovedia, ake vitaminy máš užívať, ale radšej ti dajú antibiotiká. Oni zarábajú na tých, čo sa chodia ku nim farbiť, lebo hennu si vie dať každá sama, nato kaderničku nepotrebuješ. Ale ak ti je henna nesympaticka, tak si ju nedávaj, ale aspoň vieš, že také niečo existuje.

Lucinka33

Jasne, ja ta nepresviedcam :) To je kazdeho individualne rozhodnutie. Ked mne henna vyhovuje, nemusi vyhovovat inemu. Ja ale viem, ze uz si nechcem farbit chemickou farbou, jedine mozno vtedy, ak budem uplne sediva :)

Lucinka33

Ani ja nepoznam kadernicku, co by sa farbila s hennou. Mozno je to preto, lebo ony casto radi experimentuju a to sa s hennou neda robit. A to, ze sa rozumeju viac ako my laici by som v pripade henny nepovedala. Minule som sa s jednou kadernickou rozpravala o henne, ked ma strihala a vedela som o nej viac ako ona, takze som informacie davala skor ja jej :) O henne sa v kadernickej skole pravdepodobne neucia. A ked same nemaju o to zaujem, tak ani nebudu vediet o nej nic.

tyrusqa

mozno nevedia,ale kadernicky ju urcite poznaju a nepoznam jednu,co by si s nou farbila..tak trosku zvlastne,lebo ony sa iste do takych veci dobre rozumeju viac ako my laici.

Lucinka33

tyrusqa ja si skor myslim, ze vela ludi ani nevie, co je henna, tak sa s nou nefarbia. Nikde tomu nerobia reklamu narozdiel od chemickych farieb. Ked poviem nejakej babe, ze pouzivam hennu, tak sa ma spyta, ze to je co? Ale myslim, ze vacsina bab, co zacala pouzivat hennu aj pri nej ostala.