opakovaný výtok u dievčatka

Príspevok v téme: opakovaný výtok u dievčatka
margot

dobrý deň, chcela by som len poprosiť mamičky, ktoré majú podobný problém, o radu. Mám dcérku, 6 ročnú, a má stále problémy s výtokom. Detská nás poslala na gynekologiu, tam však po výtere boli výsledky negatívne. Brali sme aj preventívne lieky na mrle, aj ked ich podľa mna nemá. Výtok stále pretrváva, je zelenkavý a čo je horšie dosť zapácha. Už neviem čo by to mohlo byť a čo by jej pomohlo. Sprchujem ju v čistej vode, nohavičky periem bez aviváže .... poradťe prosím...

orgi

AHoj, ked som bola mala, tiez som mavala vytoky. Asi to bolo znizenou imunitou...ale aj v skole sme sa ucili, ze niektore dievcata su bohuzial nachylnejsie na infekcie posvy alebo mykozy. A ze ak to mavaju v detstve,tak v dospelosti to inak nebude. Mozno by pomohlo, keby ste isli k imunologovi. Ja som iste obdobie brala normalne xyzal, co je nieco ako claritin a vytoky som nemala.urcite jej treba preskusat imunitu a podporit ju.A probiotika nie su nikdy na skodu.

fagor

ahoj Margot,
ja sa zaoberám čínskymi produktami a spolupracujem aj s jedným gynekológom, ak chceš môžeš mi napísať, mohla by som sa ho opýťať, čo by bolo vhodné.Nezúfaj!

Ivka 1

Margot pomha pitie popradskeho zenskeho caju a mozes jej robit aj sedacie kupele z neho. Potom pitie Berry nektaru
a kvalitne probiotika. Skus jej zaradit do stravy surovy cesnak, moze sa nakrajat aj na roztek alebo chlebik so syrokremom, popripade ho nakrajaj na drobucko, zmiesaj s medom a nech ho zapije cajom. Velmi dobry je aj cajik zo
suseneho oregana. Ak ma rada sladkosti,skuste ich obmedzit na minimum.