klitoris

Príspevok v téme: klitoris
olina

Čaute, chcem sa spýtať na vašu skúsenost, pripadne radu. Mám 32 , milujej sex. Môj klirosis , ktorý bol nadmeiru citlivý mám pocit, že už nieje dostatočne resp. podstatne menej. Je to podľa vás možné? Máte s tým skúsenosti? V poslednej dobe si tak už neužijem oral a jenoducho, by som rada aby všetko fungovalo. Myslíte, že sa citilivosť klitorisu mení? Prípadne čo môžem urobiť na zvýšenie citlivosti? Ďakujem za názor a cenné rady.

kitti

Klitoris:ked sa vzrusis,klitoris sa ti prekrvi a aj sa ti zvecsi a malo by byt automaticky aj citlivejsie....
Este som to nepocula,ze by to klesalo vekom. Mozno to vzrusenie klesa a tym aj citlivost.

agina

Holky ono to vekom naozaj klesa....u kzdeho individualne.Co by ti mohlo pomoct, tak to je to, ze by si to dlhsiu dobu nerobila.

marica

robik naco lezies na taketo temy,ked si taky ubohy.kolko mas rokov?12?si trapny a trosku zaostaly.chod sa radsej pohrat s autickami.

majki

mám tiež ten problém a aj ostatné mi napíšte, lebo práve som sa na toto chcela poradiť a vidím že táto téma tu je.