jablcny ocot

[zruseny12]

RYDUSH...no jablcny ocot,pouzivaju aj ludov.liecitelia...tak by ti nemal uskodit...ale porad sa s RNG,ma na to temu...
ja som o nom citala,ze telu velmi prospieva,ja som si ho dokonca robila doma,domaci...

RyDusH

ahojte..chcela som sa opytat.mam 14 rokov a chcem schudnut respektive nepriberat..aspon si udrzat postavu...áá odporucili mi ocot..berem tabletky mam aj kupeny cisty jablč. ocot ale nepijem ho...chcela som vediet ci ja skodny pre mna koli tomu kolko mam rokov??????.totiz to mne ho mama nece dovolit berem ho po tajomky a potrebujem ju presvedcit ze je neskodny..ja z neho nemam ziadne problemi

lenka.

U mna v praci jedli tri baby šalaty s kuracím mäsom a jablčným ostom pokvapkane, kvoli chudnutiu a o taky týždeň mali všetky tri v bruchu krče a nemohli isť ani do prace asi si tým podraždili žaludok.

velvet

ahojte dievcence... ja som jabl. ocot skusila len raz. Bolo to nieco strasne:-(. A to som si ho nenamiesala nejaky silny! bol fakt dost zriedeny.
Dostala som take krce do brucha... v meste, ledva som dokracala po centimetroch na stanicu a do autobusa mi pomahali tety... normalne som plakala cestou v autobusy... . Viem,ze to bolo z toho octu... bo viem,ze som nic take nezjedla ... . Inak ani Bukovsky neodporuca jabl. ocot na chudnutie... ale tak zas... jeho nazory moc nemusim ... :-)

silva 22

Pitie tohto octu vam nespôsobuje kvasinky???? Ja som z neho mala hrozne svrbenie tam dole. Tiež som počula, že je zdravy, ale prečo to na mňa tak pôsobil? Mal niekto taky problem???

zabicka1611

jarik - ja aj cvicim aj sa zdravo stravujem..a prestala som ho pit kazdy den lebo to nie je dobre...pijem ho tak 2-3krat do tyzdna vzdy len rano...mozem povedat, ze mam po nom lepsie travenie :))

jarik

kocky, mate vy problemy..ocot v mnozstve, ktore je tvojmu telo dovolene prijat ti nepomoze.. a ked to prezenies, tak je pripad, kedy kocka aj zomrela..zacnite radsej pravidelne cvicit a pocitajte si kalorie a funguje jednoducha rovnicam ktoru urcite poznate a potom schudnete natrvalo a hlavne zdravo..