Nedokazem sa sama urobit-sex

pania

mne staci zapnut eroticky kanal a pocut tie vzdychy a urobim sa aj sama prstami vyskusajte to ale dobre je aj jemne drazdenie na klitorise

123123123

Babule podľa mňa ste len netrpezlivé, a dôsledkom toho ste neprišli \" ako na to\"...každej babe je príjemné niečo iné, mňa napríklad vôbec nevzrušuje prstovanie ani samotný sex. Fakt, ani to so mnou nepohne. Neskutočný pocit mám, keď si len tak ľahko prstami dráždim klitoris. Skúste to:) a samé uvidíte, či vám je príjemnejšie tým alebo tým smerom. Chce to len pokoj a trpezlivosť. Držím palce:)

Markus37

sprcha je tiez super vec,ale pochybujem ze ked im to nejde rukou ci niecim inym sprchou to tiez nepojde, problem bude asi v nervovych zakonceniach ktore su v klitorise, skusali ste uz vibrator? ak nefunguje sprcha a vibrator, tak gynekolog tiez nic neuroby, ale mozno tam chyba trochu inspiracia v myslienkach, napriklad skuste priatelov jazycek ak mu to nieje nechutne.

lady_mell

ahojtee,aj ja mam taky isty probleeem..sice ja mam len 16 a chalan ma este nerobil ani som nemala sex,ale presne to istee..ze sa nedokazem urobit..a vobec ani prstovanie ma nevzrusujee

profesionalka

baby ak mate taky problem..ja vam to vystvetlim a este dnes to vyskusate...je to 100% a uplne lahulilinkee..cizeze
v sprche iba odmontujte hornu hlavicu..a pustite silny prud..a nechajte prudit na klitoris..druhou rukou mozte drzat pysky..
po chvili zacnete byt vzrusena len pekne nechajte tiect sprchu..a nakoniec to pride..len budte trpezlive...a napiste ci to islo--:) drzim palce