Nedokazem sa sama urobit-sex

simonecka_005

Sama sa neviem ani ja vôbec ma nevzrušuje ani dráždenie prstami ani tou vašou dlho spomínanou sprchou ale mám priateľa, vďaka ktorému si vzrušenie môžem dožičiť aj ja lebo on vie presne čo treba robiť a ako treba na ženu :) Hlavné že povedať priateľovi čo ti je prijemné, čo chceš vyskúšať ale ja by som poradila dráždenie jazykom je to fakt bomba!! :)

bubi1520

Ahojte,mám 17 a robím sa každý deň.. Dosiahnem iba klitoriálny orgazmus. Strašne veľmi chcem dosiahnuť aj vaginálny orgazmus. S priateľom sme to skúšali a nie raz. Menili sme polohy, skúšali sme predohru... Kadečo, ale všetko márne. On dosiahne orgazmus do 10 min a ja vôbec. Čo mám robiť?

malaaaa

Ani ja sa nedokážem spraviť vaginálne :) Klitorisom áno ale normálne som to nikdy nezažila. Takže sa netráp, možno to príde vekom a možno to len proste niektorým nám nejde.

Monroe

Sprcha! Najviac účinná :-)
Milujem/e to my ženy. Treba skúsiť.
Ľahký prúd, pokojne aj silnejší ak vám to vyhovuje. Príjemne to dráždi klitoris. Keďže som ešte panna, robím iba to. A nesťažujem sa (y). Skúste baby :-)Najlepšie pre nás ešte "poctivé" :-D

šíša

ahoj mam 16 a mam chut na vzrusenie kazdy den skusala som to uz viackrat ale nie je to ono ale napr na pokeci si pisem s chalanmi a akoze ma robia cez rp a vzijem sa do toho a ptm som taka vlchka ze konec :D no a potom prstiky idu lahko dnu :) sprcha jesuper tam som ako v nebi ale nie je to este stale orgazmus a skuste to napr s vankusom alebo sa oprite o radiator o koniec a suchajte sa :D :)