Starsi partner

ta3

este dodam, ze vela mladsich, ale i starsich si mysli, ze laska funguje a pristane iba mladym, omyl vazeni, laska kvitne uplne v kazdom veku a u starsich partnerov je este aj neznejsia

ta3

moj manzel bol starsi o 30 rokov, ale bol duchom "mladsi" ako vela 18 rocnych "starcov", vlani zomrel, ale ja uz mam 58, manzelstvo nebolo stastne, ale nie pre nas vekovy rozdiel, boli tam ine vonkajsie dovody, vekovy rozdiel nehra rolu, ked si dvaja rozumeju a maju sa radi, vsetko ostatne je nepodstatne, vyhodu vidim najma tu, ze starsi muz je uz vybureny, uz nepotrebuje nahanat kazdu suknu a vie si lasku a ostatne inak vazit ako mlade horuce hlavy

the pretoria

no :P, je odo mna presne o 14 rokov a 52 tyzdnov starsia , ja musim najprv dokoncit vysoku a tak mozeme daco riesit, ona zatial seka doma dobrotu (v ramci moznosti) a potom uvidime co z toho bude , ale mozem povedat ze nikdy by som nemenil za dievca v mojom veku :P ..... zatial to klape a je to take ake to musi zatial byt :*

kamila25

Nič natom nieje. Síce ja som s priateľom len v 5 ročnom vekovom rozdiely, naše začiatky boli dosť ťažké. Začala som s ním chodiť, keď som mala 15 rokov a on mal 20.Všetci tvrdili, že to je blbé, pretože ja som bola pubertiačka a on dospelý chlap a veľa iných dristov. No a teraz? tvoríme pár už 10 rokov, vzali sme sa, kúpili byt a v decembri sa staneme hrdými rodičmi :)..hlavné je, aby ste si rozumeli a na reči ostatných zvysoka kašlite :) držim palce..

niina5

Môj priateľ je o 13r.starší a všetko klape. Či mladší, či starší je jedno, ak si dvaja rozumejú. Každý má inú povahu, a každému pasuje niečo iné. Ak by som si rozumela s mladším partnerom, tak ani tomu by som sa nebránila.

Shelby

Ahoj. Nevidím na tom nič zlé. Ja nie som ani plnoletá ale už sa k tomu blížim a mám partnera o 16 rokov staršieho. Sme spolu už vyše roka a stále je to krásne... :))

kacenka88

AHOJ :) no jasne ze mam :) moj caworo je o 7r. starši a ZIADEN problem :) sak ak sa dvaja ludia MILUJU :) aj keby vek . rozdiel 20 r :) a pochopia svoje fyz. a psych. zmeny a rozdiely po urcitom case, ale ak sa MILUJETE prezijete aj to :)

papula

ja mam 21 a priatel 38, t.j.17 vekovy rozdiel a co? Ked povie, ze sa ozve, tak sa aj ozve, dodrzi slovo, je spolahlivy, viem ze ked nieco povie tak si za tym stoji a nekluckuje ako daky teeneager, ma vacsi rozhlad, skusenosti, je pozorny a aj v posteli mysli viac na mna nez na seba, je pozorny a je to gentleman ktory nerozmysla len nad tym ako co najrychlejsie zdrhnut do krcmy za kamaratmi na pivo a bavit sa o sexe a o motorkach, a koniec koncov ani na svoj vek nevyzera a ma vela energie, mozno viac nez hociktory dvadsiatnik... citim sa pri nom dobre, pocit ochrany ale zaroven vasne a nemusim cely den pocuvat ze ho vykopli zasa z roboty a on nema na zaplatenie najmu. Skratka, citim sa pri nom dobre.

E l á n i s t k a

mam 19 a moj priatel 28 a hoci chodime spolu uz wyse rocka je nám bájecne ale kazdy ma swoju hlawu a wyberie si to co pre nho znamena stasie hoci je to 40 rocký chlap al 18 rocny láska tá je dôležitá wed pre to sme tu dáwat a príjimat