Ako pribrat alebo co robit?

Príspevok v téme: Ako pribrat alebo co robit?
anonym_chalan

Dobry den,

chcel by som sa spytat na rady co robit?
Mam 22r 180cm a iba 49Kg.Bol som za lekarkou s tymto problemom a povedal jej ze od leta som schudol z 55 na 49kg.Ona ma odbavila za 5sekund tym ze mi predpisala PERITOL sirup.O nom som si zrovna necital najlepsie a preto som sa ho zatial neodvazil zacat brat.Lekarka zjavne nema vobec zaujem o nejaku pomoc v tomto probleme.
Preto by som sa chcel spytat tych co mate skusenosti co mam robit? Na koho sa mam obratit ?(lekara) Sam pribrat nedokazem.Jest mi ani moc nechuti uz.
Dakujem

shdvl

no vela...ja poznam jedneho co nevie pribrat..nepravidelne sa stravuje, snazi sa jest zdravo a obcas sa pritrafia aj vyssie spomenute pripravky, a stale je chudsi a chudsi...dokonca zvracia a mam hnacky...bol aj na nnejakych testoch a po zdravotnej stranke je vraj vporiadku...napadlo ma ci nema buliumiu psychyckeho povodu a ani si to nemusi uvedomovat a to moze byt aj tvoj pripad...chalan meria cez 185 a mam ledva 50 kg...a vobec si nechce pripustit, ze ma nieco taketo nanpadlo....ako by som mohla vediet ze ide o bulimiu ci anorexiu???

adrien

no baby...mal by si sa vzchopit. ver mi, viem ako ti je. mne pomohli zosilniet nutridrinky, ktore mi predpisala lekarka, takze som platila asi iba 5sk za jeden. mal by si jest toho viacej...vies kolko dievcat ti zavidi ze si chlap?! muzi totiz mozu zjest co chcu a neulozi sa im to ako zenam_. tak jedz co si ini nemozu dovolit:) no a pozri si nejaky film s Vinom Dieslom...aky moze byt chlap sexi ked ma svaly a pevny zadok:)

anonym_chalan

viacmenej nepravidelna strava.asi tri krat do dna.nie ale vo velkych davkach proste vela nedokazem zjest.prve jedlo okolo tej 10tej.potom okolo 15tej a potom neskor vecer okolo 21vej.vzdy nieco ine.ale snazim sa co najviac varenej stravy.chlieb s maslom atd velmi nie.

puma127

a teraz sa ako stravujes ??napis aspon stravovaci dennik tvoj ..teda co vsetko zjes za den.mala som podobny problem...