pomoc!bradavice?

tina

ty sa cudujes?mas 38 a nikdy si nebola u gynekologa?si ty vobec normalna?mas asi stastie ze zijes,ze?kokos...padaj gynekolGovi..mozes mat hoci co...rakovinu,zltacku HPV, HIV.....SA ZOBUD A CHOD!!!

syma

evva - tak to vazne netusim co to je, no nie som celkom nadsena tym, ze si nebola na gynekologickej prehliadke, to ti niekto zakazal tam ist alebo je to tvoja slobodna vola nicit zdravie!!!!
prepac ale pre mna je takato situacia nepochopitelna, hned zajtra sa zober a CHOD NA PREHLIADKU co ta tam caka je v teme gynekologia

evva

prosim pekne poradte aj mne , mam zväčšené malé pysky a sú tmave, u gynekologa som nikdy nebola, mam 38 rokov a strašný strach

kiri

Vivi, zatra trieľ k doktorovi, nie je to nič, čo by nevidel a nezažil...takéto veci nie sú sranda, zdravie máš len jedno...

Silvinka

ahoj vivi, na tvojom mieste by som hned v pondelok bežala k lekárovi, gynekológovi, ten ti poradí a vobec sa nemusíš hanbiť. Veď čo ak je to nejaká pohlavná choroba (napríklad syfilis)? Može to byť aj príznak nejakej alergie, ale na toto ti odpovie len lekár, ktorý to bude vidieť