caste mocenie

jubile

ludia ved sa daktory spametajte, ved niektory z vas si vobec neprecitaju problem a potom tu pisete same odveci blbosti

lenka235

Ja tiež často močim.Cukrovku nemam.Močim hlavne vtedy ked vypijem kavu,alebo čaj.Ked vypijem mlieko tak od toho nemočim.Od dedstva mam stym problem.Chcela by som sa opitať či to z vaječnikami v maternici nema suvis?

igris

ak ta to pri moceni este aj pali, alebo inak boli, tak utekaj na pohotovost, moze to byt zapal mocoveho mechura/ nasadia ti antibiotika

evik

mila Maria,
ja som toto zazila s jednym mojim synom, bolo to tiez asi v tom veku. prisla som na to (potom sa aj priznal), ze to bolo len take "vymyslanie" kvoli tomu, ze nechcel ist spat. po case ho to preslo, skratka som si to nevsimala...dufam, ze aj u tvojej dcerky ide iba o takyto neskodny detsky vzdor a ziadne ochorenie! drzim palce

MARIA CICUOVA ...

Aj moja 10.ročna dcera chodí vo večernych hodinách na wc,aj 5krat za sebou a vycika len kusok ja som z toho už na nervy, v krvi jej nezistili nič ani v moči ,že je to neurologickeho pôvodu,kto mi poradi dakujem

janík

akupunktúra:časté močenie môže byť spôsobené zlou funkciou oblíčiek-sú slabšie,preliečiť a bude pokoj-v akupunktúre to je jednoduché,pichnú sa ihly do príslušných bodov a na 2-4x,môže byť problém odstránený,niejeto fajn?