Biele male fliacky na predkozke a trochu na zaludi....

Príspevok v téme: Biele male fliacky na predkozke a trochu na zaludi....
martin8818

Nedavno sa mi objavili na predkozke hned pod tym miestom kde je spojena predkozka so zaludom, porste taky biely fliacik a pri tom take biele bodky nie ako vyrazky proste biele bodky ako keby pod kozou nijak vyvisene ako vyrazky a taktiez to mam na konci zaluda tiez iba fliaciky nie vyrazky... Neviete co to je?Neviete mi poradit?Poprosim o seriozne odpovede...Dakujem moc

Rogaloman

Ahojte ja mam tie take biele veci na celej predkozke bol som s tym u koznej a ta mi povedala ze to ma vela chlapov ze to nic nakazlive nieje .. ze to je nieco ako pehy na nose... Len mi nepovedala ako to mam vysvetlit partnerke :( sa zato hambim

damned

Ja som za tim bol u urologa aj u koznej a povedali mi obaja ze su to tukove vankusiku ktore su neskodne. daju sa vraj odstranit len vypalenim alebo vo vacsine pripadom to zmizne samo.

karton

ja mam tiez biele bodky,mam ich nhustene pri koreni a potom cim vyssie tak sa zrieduju a le su zasa vacsie...niektore sa daju aj vytlacit,umyvam sa min,raz za dva dni,mam to mozno 6 rokov...prosim vas ma to niekto to iste?

martin8818

Ved prave to ze ma nic nepali ani nesvrbi.Niekedy mam pocit ze to odchadza a niekedy ze stale rovnako.POdla toho v akom stave je :D

slusny_muz

Pocuja a tie bodky biele su pod kozou? Lebo ak hej tak to mozu byt nejake tukove vyrastky a ked ta nic nepali ani nevrbi tak vsetko je v poriadku

martin8818

A ono ti to zmizlo samo???Nepouzival si nic na to???No moze byt ze nieco podobne ako tie sardinky....A co to vlastne je???Ako dlho si to mal????No ja sa teraz tam dole radsej umyvam za den asi 10 krat..Prosim napis viac.Vopred dakujem

priatel^^

Ahoj...aj ja som mal taketo nieco ked som bol mensi...to asi z tej nedostatocnej hygieny...nahodou ti ten zapach nepripomina sardinky v oleji...lebo ja som ako keby to citil...osprchuj sa minimalne 1 za 2 dni a podla mna bude ok...

martin8818

Mal si nieco podobne alebo neviem no ako ten zapch vies to tazko opisat,nieze by bol nejak velmi vrazny napr ked som cely den niekde prec a pridem az vecer tak trochu to citit ale to len trochu ale nie nejak velmi vrazny zapach...A tie bodky su toho priznakom???

slusny_muz

Myslel som ci nepojde o nejaku mikozu, lebo to je klasicke ochoronie. Nedostatocna hygiena sposobi eze sa tam premnozia kvasinky. Na to je dobry krem CANESTEN, dostat ho myslim za 60 SK v lekarni bez predpisu. Ale neviem ci to je zrovna tvoj pripad.