zeny nemate niekedy pocit ze je toho privela??

Príspevok v téme: zeny nemate niekedy pocit ze je toho privela??
luciferka

Ahojte, mam len 21 rokov a pripadam si ako 40 rocna...,studujem na dennom studiu, popritom brigadujem na dvoch miestach,byvam s priatelom v byte, staram sa o domacnost. Dnes mam za sebou skolu od 8 do 5.Momentalne je uz po 22 hodine,doupratovala som,prave zehlim, cakam az doperie pracka,umyjem vanu,a az potom mi ostane trocha casu na seba a padnem mrtva do postele.A rano skola a robota. Ako zvladate tento zhon? a to si ani neviem predstavit az raz budem mat deti....

luciferka

evina, dakujem za povzbudenie, ja sa na priatela stazovat nemozem, a o mojej dobrej praci by som pomlcala, lebo ja nebudem nikdy dobre zarabat....., ale raz sa to tempo snad spomali

luciferka

tinusska, ja by som to netvrdila, len si asi potrebovali na niekom vybit zlost, alebo neviem, alebo to mam len ja zle zorganizovane, ale ked vidim ako niektori ludia v rocniku nemaju popri skole ani pracu ani domacnost, tak sa niekedy divim ako to zvladama a tu ma zakopu pod ciernu zem

evina

luciferka, bude lepšie. školu skončíte, budete inžinieri a nájdete si dobrú robotu.
-
zober si to tak: ja som sama a všetko mám tip top. a radšej by som bola zaneprázdnená ale mala pri sebe milujuceho človeka. Teš sa, že máš to šťastie a našla si si niekoho komu nie si ľahostajná

tinusska

a jeje, tu sa toho teda nakopilo.. zboznujem poznamky ako napisala ivka- na konci, ze pozor na to... ako moj keby si nejaku nasiel este mu aj zagratulujem, ze mal pri jeho povinnostiach v praci najst si cas na zalet.. chudak.. nehambim sa napisat, ze sex mavame bezne raz za dva-ci tri tyzdne.. co sme obaja vystaveni a sme radi, ze lahneme do postele a pritulime sa...

luciferka

ivka co sa moze stat? je v praci, na nocnej, zo skoly utekal rovno tam, tak nechapem na co hned myslis....a nechcela som machrovat, intrak ja neznesiem, a ine vychodisko nebolo

luciferka

ja nemam dieta ale skolu, 14 predmetov, dve roboty, zivim sa takmer sama..., priatel ma tazku skolu, zivi sa uplne sam, cez vikendy pracuje, a cez tyzden sedi v skole a doma nad knihami, ak by mohol pomohol by, vie sa o seba postarat...ja som len chcela vediet ci som na tom takto sama, ale asi ano, lebo sa mi ozvali len dokonale zeny co vsetko stihaju..., moja chyba

tinusska

pockat ???????, neviem ako ty, ale ako co je niekto naprogramovany? tiez mam 21, normalne pracujem, popri praci mam brigadu.. ale ved clovek si chce aj vydychnut... byvam s priatelom, ale u jeho rodicov... niekedy mam pocit, ze som na vsetko sama... priatel je rad, ked sa dostane vecer z prace domov, naje sa a zalahne... Pranie... my dost pouzivame program 30min. jemne pranie - teda na veci do prace, ktore su jeden den na sebe... ked tak periem napr. 5 roznych farieb, mam sa tiez co otacat, medzi tym periem normalne veci a ponozky sa snazim susit po radiatorch, lebo ich nemam kde dat... a co ja viem este co... mozno o teba sa stara mamicka, ale ved uvidis, co je to zvrtat sa pri upratovani.. no, mozno byvas sama.. ale to je jedno... ked je velky byt a clovek chce mat poriadok... zehlenie? co sa ja kosiel nazehlim... a neodflakujem... cez leto napr. naozaj zehlievam kazdy den... popri tom nakupy... tiez velakrat padam vecer na hubu od unavy.. a to som si este teraz podala prihlasku na externe studium... tiez sa kolkokrat bojim co bude ked pridu deti... ale aspon som uz vycvicena :)) a to mam jedine stastie, ze nemusim aspon varit...

ivka -

ja si myslím, že si zo začiatku chcela machrovať, že už máš priateľa, budeš s ním bývať, budeš mať byt...a nemyslela si na to čo to obnáša. ešte si si mohla užívať, prísť domov zo školy, trošku si ľahnúť, kamarátky, zábava...
teraz sa nesťažuj. A ešte: tvoj priateľ by mal byť večer doma a omáhať. veď aj keď má veľa práce, nie je preč každý deň. A ak áno, pozor na to ...!!!! vieš či sa môe stať ?

op

ale ja som ho nenazvala tak len som sa pytala ci patri do tej skupiny zasedencov!co je vale takych chlapov!nechcela som ta urazit!!to v ziadnom pripade!!zle sme sa pochopily!prepac!!!!