Oral a choroby

dievčatko

Jasné že možeš..mi dnes gynek. vravela, ze npr. vírus HPV - nielecitelny...sa ti tam moze dostat a može ti spodobiť rakovinu ustenj dutiny alebo hrdla.....tak kam sa len da sexom alebo oralom. Takze bacha...
plus je to isto strasne vela, čo možes chytiť..

spirit

pepo123456 je na to jediný liek ak ho mas na penise a to herpesin (uzijes kazdych 12hod. jednu dokopy dve az tri takze rano vecer rano) moze ti ho predpisat iba urolog pokial ide o chlapca a ak dievca gynekolog.budes to mat dozivotne to znamena ak sa ti oslabí imunita sa to prejaví...a takisto kazdým pohlavným stykom to prenesies na partnerku myslim ak striedas ak mas stalu tak to ma aj ona bohuzial tomu nezabranis

sunnysweetie33

pohlavne choroby sa prenasaju aj oralnym stykom moji mili..takze to nebude take lahke,ze sa date vy.....t nejakej kozenke z diskoteky..tej zene musis doverovat a musis vediet,ze nema ziadnu chorobu..

lori

No nie len herpes,ale aj syfilis,AIDS a ine staci ze v ustach ma trhlinku a ty na penise tiez.Preto ti radim nerisku.

cica

-no boha,mam taky pocit,ze sexovat chcu vsetci uz od 12-tich...ale co so sebou sex prinasa asi malokto z vas vie...jasne ze mozes chytit hocico ....aj ovela vaznejsie ako herpes