chcela by som si liecenie zopakovat

Príspevok v téme: chcela by som si liecenie zopakovat
lizza

rozmyslam nad jednou vecou..Ci mam ist opet do nemocnice na liecenie,ked som sa vratila asi s pred troma mesiacmi..neviem,niesom si ista ze to potrebujem.Psyychiatricka mi vysadila lieky niektore,a chodim tam uz nie kazdy tyzden ,ale kazdy treti..
ja neviem,ale ja mam fakt taky pocit ze to potrebujem..a zaroven sa do toho ist bojim..nemozem si dovolit opet vynechat skolu.
Sjedenim som natom celkom dobre teraz,..uz som nezvracala 3 tyzdne.
Aj ked este stale mam taketo dni typu:cely den nic,vecer sa prezer..ale nevraciam to..
a velmi velka cierna diera je v mojom mysleni a v mojej dusi a prazdnej ciernej dusi!!
stale mam vycitky z jedla,aj ked nevraciam..stale sa preklinam..stale myslim na samovrazdu ak priveriem kilo..
dokonca sa mi este aj sniva otom ako sa prepchavam..a o smrti..krvi..
je to tazke.ale lekarka si mysli ze nemocnicu nepotrebujem..
tak podla vas..co mam robit?

for lizza

pozri, vsetko zavisi od TEBA.. takze ak sa posnazis, tak uz nikdy sa na take chodnicky nemusis vratit.. aj keby si pribrala 100 kil a neviem kedy.. je to na tebe.. viem, ze je to tazke, ale musis si uvedomit, ze vsetko to drzis ty v rukach.. ked sa raz so sebou zmieris, tak uz v zivote nechytis nozik alebo co a neurobis ziadnu hlupost.. ked aj priberies kilo, zasa je len a tebe ci opat zacnes vracat alebo si povies, ok, pribrala som a?? zruti sa mi z toho svet??
neviem ci som to napisala tak ako som to chcela povedat.. neviem.. chapem, ze je to velmi tazke, ale ty musis pochopit, ze vsetko to je o sile vole, o tom, ze so svojim zivotom hybes ty.. tak ako si prikazes, tak aj bude.. takze sa snaz, aby bolo vzdy len dobre..

for lizza

ved napis CO sa zmeni, ked nahodou priberies.. co sa stane?? to si musis vytlcat z hlavy, ze sa nestane vobec nic.. neviem aku mas vahu, ale mozno by ti aj pristalo zopar kileciek pribrat, neviem..
a na ake stare chodnicky?? vobec neviem co tym myslis..

lizza

co sa zmeni ak priberiem??co???????no vela a velmi vela pretoze ja pribrat uz za ziadnych okolnosti nechcem!!!a bojim sa ze ak priberiem vratim sa na stare chodnicky..nehovorim ze teraz som s vahou spokojna..ale pomaly sa zacinam snou vyrovnavat..

for lizza

ty musis pochopit, ze zivot sa netoci len okolo vahy.. na svete su ovela dolezite veci ako to ci mam o kilo viac alebo menej.. co je na tom, ak by si pribrala?? co sa ti v zivote zmeni??

lizza

jasne ze CHCEM..a velmi...ten boj vyhrat..
len niekedy si tym niesom ista...
pretoze este stale sa strasne strasne bojim pribratia,a ak si pomyslim ze priberiem kilo..tak si uvedomim ze radsej budem mrtva,a tychto myslienok sa eviem zbavit toto ide strasne strasne tazko:(

for lizza

oki, jasne, chapem..
ale naozaj si urobila uz jeden velky pokrok, ze nevracias.. snaz sa to udrzat a nepokaz to.. a ked to takto pomalinky pojde dalej, coskoro aj tie myslienky prejdu a uvidis ako sa ti zivot zmeni od zakladov.. je to tazka cesta, ale ked niekto veelmi chce, tak sa to da.. musi ale byt trpezlivy, cielavedomy a hlavne musi on sam CHCIET..

lizza

ale tie sny o smrti som zacala mat len nedavno ked sa mi to snivalo prvy krat nepozastavovala som sa nad tym velmi..az potom ma to zarazilo.a takisto aj stym prejedanim..
prepac,ale nechcem takto verejne pisat odkial som pretoze sa bojim,aby ma niekto nespoznal..ale som z vychodneho slovenska:))