neverná žena

Príspevok v téme: neverná žena
fedorr

pred týždňom vyšlo najavo že ma pol roka podvádza moja žena.nežili sme ktovieako harmonicky,ale toto?!najradšej by som ich oboch zabil. neviem ako to vyriešim.máme2deti.ja som taký chmulo,že som ani na to sám neprišiel ale žena toho druhého.neviem ani prečo tu píšem hádam,aby ma niekto vypočul tak nestranne.aj deti o tom vedia,tá pani narobila riadne HALO.Som veľmi nešťastný chlap toto som si nezaslúžil

vlasta

fedorr.nic horsie si nemohol urobit,ako si urobil.Ja uz nevidim nadej,ze sa to medzi vami vyjasni.Pokazil si to na celej ciare.Dost aj u deti.Oni su este dost mladi na to,aby pochopili co sa to medzi vami odohrava.Keby si nezmlatil zenu pred detmi,boli by ti viac naklonene aj v buducnosti.Pisala som ti,aj ked viem,ze je to tazke,ale ta chladna hlava robi zazraky.Takze,uz nerob blbosti,nekaz si to este viac.Este nieco,rodine sa treba aj venovat a najst si cas pre deti,nie len mysliet na to ze zarabas a nic ta uz nebavi.To je jedna z tvojich chyb.Ostatne nepoznam,pretoze,ako to uz byva,nikto na seba zle nepovie,vzdy je na vine ten druhy.Pravda je taka,ze obaja nesu kus viny na rozvode.Tvoja zena si mala vyriesit najskor vstah s tebou,pripadne sa rozviest a potom si najst znamost.Ale mozno si ju trocha dohnal do narucia milenca,svojim nezaujmom o rodinu.Je tazke vas oboch posudzovat,nepoznam vas,najlepsie sa k tomu mozu vyjadrit ludia,co vas dobre poznaju.Ale aj tak ti prajem,aby ste to dobre poriesili,aby ste obaja nasli pokoj ci uz spolu,alebo od seba.

jana2

Fedodrr,ak budeš piť a mlátiť ju,tak síce to chápem,ale dáš jej tromfy do rúk.Bude sa tým oháňať,že ti bola neverná pre to,lebo si surový a piješ.

miksinka

ano,viem,ze je to krute a tazke a momentalne sa ti to zda aj bezvychodiskove...ale riesenie sa najde....a bude to urcite dobre...
len pamätaj na to,ze ak ho zbijes,tak tym nic nevyriesis!len ak ta moze este udat za ublizenie na zdravi...!
drzim ti prsty!budem na teba mysliet!
urcite sa ozvi!!!

fedorr

vies miksinka ja z toho moc nepamätam ,ale lutujem že som nezbil aj jeho. mam zenu rad ale cez toto asi nepreskačeme,je to moc krute .po case sa ozvem, mozno... AHOJTE

miksinka

teraz som si precitala,co si urobil,ked si sa opil!
ja nie som chlap,ale keby mna niekto podviedol,tak mu asi tiez vylepim!!!
a taku poriadnu!proste to su nervy a takto si aspon trosku ulavis!ale alkoholom by som to urcite neriesila!tym sa to len zhorsi...!

fedorr

zavolala mi to jeho manželka,najvrv som myslel,ze je to zart, ale potom mi poslala SMS a skontaktoval sa s nou,stale som neveril,no prisla ku nam ja som bol v robote urobila krik, moje č t mola s netu

fedorr

mozno som ju zanedbaval,ale v sexe nie to skor ona v poslednej dobe nechccela(už aspon viem pričinu)ja robim v jednej firme na 4 smeny-t.j. 2dni rano 2 dni poobede 2 dni volno 2 dni nočna zmena.... stale piatok sviatok...ona je viac nezamestnana ako v praci. ked som bol narobeny bol som rad že si možem v klude pozreť TV.ona chcela prechadzky aj večere,ale neviem či to vie niekto pochopit,ja som iba chcel aby sme sa mali fajn tak všeci spolu.ved decka chodia do skoly aj jest treba,nechcem ju ohovarat ale ktovieaka gazdina to veru neni.ked mam volnu nedelu,ja varim ona spi alebo pozera DVD.NOo čo už asi som bol iba sprostý