Streptokok - da sa vobec uplne vyliecit?

bleelka

diky sjella za radu. ja mam tiez toho isteho agalactiae, momentalne mam polygynax, mam to na 12 dni, dnes je 9-ty den. ale lekar mi nekazal prist na kontrolu, tak podla mna predpoklada, ze sa to ustali, kedze je toho nazoru, ze sa toho nezbavim, ze to treba len kontrolovat aby bol v norme. manzel bol u lekarky na testoch ci to nema aj on a ona mu ani ziadne testy nerobila, lebo vraj je to cisto zensky streptokok, ze na neho sa to neprenesie a ani on nosicom nemoze byt. to iste mi povedal aj moj gynekolo. ale na rozdiel od neho, tato lekarka povedala, ze sa to vyliecit da, tak teraz neviem... asi sa k nemu namontujem na kontrolu sama a povypytujem sa ho na liecu a uvidime, idem skusit bojovat... drzim palce aj ja tebe a dufam, ze tvoje podozrenie sa nenaplnilo a ze sa nevratil...ale mozno je to ozaj pravda, ze si ho asi mala stale, len potlaceneho...ja uz fakt netusim... ked budes nieco nove vediet, urcite hned napis!

sjella

No, liecila som sa asi 3 mesiace.. a myslim, ze sa mi to teraz vdaka stresu vratilo. Ale aby som ti odpovedala: brala som lieky v takomto poradi: macmirror, betadine, dalacin a gynoflor.. ked som dobrala ten gynoflor, doktor povedal, ze konecne je to OK.. predtym sa stale za hlavu chytal.. streptokok ktoreho som mala ja, je len nejaka "blbost malicka", ale vraj tie blbosticky (tie nie vazne) sa niekedy najdlhsie liecia.. ja som mala streptokoka agalaktiae

sjella

neviem ti dat jasnu odpoved, ale je to nejak tak, ze streptokok je v tele veeeela ludi ale neprejavuje sa u kazdeho.. ked sa zacne prejavovat, je doleyita liecba.. niekedy je dost dlha. neviem, ci sa tou liecbou dostane z tela von, alebo sa len utisi.. ale predpokladam, ze sa da vyhnat y tela von. ja som ho mala tiez a doktor povedal, ze uz som OK. ja dam na doktora a ked povie, ze som OK, tak to dalej neriesim, ci ho v tele este mam alebo nie.. doktor vie lepsie.. AK mas podozrenie, ze ho mas aj ty, urcite navstiv doktora... Streptokok sa stykom moze preniest..