Streptokok - da sa vobec uplne vyliecit?

Monika1984

No ja som s nim bojovala do vtedy kym nesiel aj partner urologovi. samozrejme ze ho mal tiez vo vysledkoch (streptkoko agalactie) ked sa preliecil( 2 davky antibiotik) odvtedy som OK!

kukulienka16

Aj ja mam streptokoka a aj stafylokoka. Uzivam na to GSE a kokosovy olej. Kupujem v USA, neplatim postovne, clo a ani dph. Nemozem sem pisat znacku a ani stranku kde nakupujem koli reklame, ale ak mate niekto zaujem napisem Vam to do mailu.

zuzuľko

regeneruj imunitný systém a podporuj samoliečiace schopnosti organizmu. nie je to práve jednoduché, ale funguje to. Lieky nie sú práve najlepším riešením pretože ich energetické vibrácie sú opačné k bunke. dôležitá je chemická reakcia lieku v danom okamihu pri záchrane života alebo v zanedbanom pokročilom štádiu ochorenia. po preliečení určite treba ísť cestou regenerácie bunky prírodnými prostriedkami, ktoré podporujú bunku rovnakým prirodzeným energetickým napätím a privádzajú ju do stavu energetickej rovnováhy a správneho metabolizmu. ak to myslíš so sebou vážne, nenič zbytočne svoj organizmus dlhodobým užívaním chemicky vyrábanými syntetickými liekmi. treba vždy postupovať individuálne

macka26

eviku najprv vyber polygynax ten mas asi na nejaky zapal na preliecenie, potom gynoflor.. na obnovenie mikroflory v posve. naraz urcite nie

....

poradte mi prosim....pil som po jednom a teraz mu zistili streptokoka....mne nic nieje...priznaky ziadne......mam sa niecoho obavat ?

zemlofka

streptokok sa prejavuje zvýšeným ASLO-m, angínou, hnisom na mandliach, únavou, teplotami, bolesťami kĺbov

eviku 75

prosim vas o radu mam predpisane vagynalne tabletky polygynax a gynoflor a viem ze mam brat najprv polygynax ale neviem ci sucasne s gynoflorom alebo jeden tyzden jeden a druhy tyzden druhy liek za odpoved vopred dakujem