Zazrak menom fenugreek

RNG

Potravinove doplnky sy schvalovane na trh lekarmi a hygienikmi a podmienka schvalenia je absolutna neskodnost.
Takze prosim,tu nestraste so smrtou pri pouzivani potravinovych doplnkov. Na ilustraciu bezpecnosti uvediem napr ze v roku 2008 v USA nezomrel na nasledky potravinovych doplnkov, casto aj hrozne predavkovanych roznymi somarmi nikto
. A nasledky farmaceutickych predpisovych liekov sa prebojovali ako pricina smrti na "cestne" tretie miesto, hned za cievnymi chorobami a rakovinami.
A to je z lekarskych zdrojov, co sa snazia pisat o liekoch co najlepsie a napr smrt sposobenu chemoterapeutikami nikdy nediagnozuju na chemoterapeutika, ale len na nasledky ich pouzitia, ako zlyhanie srdca, pecene, ladvin alebo smrt na rozne choroby, kedze chemo znici imunny system. Vcitane tohoto by lieky boli na "cestnom" druhom mieste ako pricina smrti.
Ale v popularnej literature a televizii stale odporucaju chemicke patentovane lieky "na zachranu zivota" a obvinuju potravinove doplnky z v skutku neexistujucich skodlivych ucinkov.

lalu

RNG chcem sa ta opytat, ci je ucinnejsie uzivat semienka senovky greckej alebo kapsule...a ci ich mozem uzivat spolu so saw palmetto kapsulami ?
dakujem za odpoved

sweet_lolitta

RNG, docitala som sa, ze Saw Palmetto extrakt ma anti DHT ucinky, teda znicuje jeho tvorbu. Cize tym odstranim aj problemy ako padanie vlasov, akne a teraz z tychto prispevkov som vyrozumela aj zvacsenie poprsia? :) DAKUJEM za odpoved
(ako dlho sa moze pouzivat a ako dlho cca vydrzi jeho ucinok v tele?)

evelina

ja som ho prepražila a musela som ho vysypať. Bolo hrozne horke. Davam ho do pečenie chleba alebo minirožkov.
Kupila som ho v Bio potravinach.