Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite

Príspevok v téme: Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite
kape

cawko baby!pouzivate Dermacol???Co vas prekvapilo a co vas sklamalo?

Taakze mna prekvapili spirali,make-up 24H a takmer cela dekorativka!
Dobre su aj veci na plet-cajovnikovy rad na akne.

Co ma sklamalo bol ten make-up na akne s cajovnikom,napriek tomu,ze ta cistiaca sada podla super,ten make-up uz nie!

A napriek tomu,ze TAKMER vsetky spiraly mi sadli,nasla sa aj vynimka-elite lashes taka ruzova,na dlzku,predlzuje celkom dobre,ale rychlo vysycha a kefka je taka divna...

Ale aj napriek tomu mam dermacol najradsej so vsetkych znaciek,je lacna a pritom tak kvalitna,dekorativka sa moze rovnat Max Factoru!!!Dokonca v minulosti predal dermacol max factoru patenty na neake make-upy!!!

Chcela by som vyskusat este make-up easy matt-zmatnujuci s pudrom skusali ste?
A este ci niekto neskusal hydratacny krem na tvar s efektom jemneho opalenia
///////
Dakujem,za odpovede:)

cirrka

kape,vedpraveze tento Dermacol co si sa pytala som v ziadnej nasej drogerke nevidela.Preto neviem, aky odtien by som si cez net kupila.Ja pouzivam od Dermacolu cisla 2,3.Som tmavsia,preto cislo 1 nepouzivam.A pri tomto Dermacole je ine cislovanie a jew ich vela a tie farby v okienkach su nie velmi kvalitne vyfotene.Tak neviem,ze ktory....A Dermacol praveze vzdy kupujem v 101-tke,tam je najlepsi vyber tejto znacky,ale tento druh Dermacolu tam nemaju.Keby mali,tak predsa nekupuje cez net,ale si ho kupim doma a bez postovneho.

kape

cirrka:a nemas vo svojom okoli 101 drogeriu?lebo ak ano,tak sa tam chod pozriet,tam kde chodim ja maju kompletne vsetky make-upy od dermacolu aj s testermi!

cirrka

Ten make-up KLAPE vidim po 1x a super cena,tiez by som vyskusala,ale ked tie odtiene farieb v tom shope poriadne nevidno,takze ani neviem, ktory by bol dobry,je ich tam vela ......a nie su udavana tak, ako zvyknu byt pri dermacole,ze cislo 01,02....tak sa teraz neviem orientovat.

kape

martinôcka:no vidis!!!a ja som skusala tester na bradu a na druhy den som mala na tom kusku dve velke vyrazky....kazda plet reaguje inak

fiipka

Ja mam velmi rada krem na citlivu normalnu az zmiesanu plet bez parfemu, taky v bielozelenom obale. Dekorativnu som zatial neskusala.

martinočka

ja som s cajovnikovym make upom na aknoznu plet velmi spokojna.davam si ho tak 2-3x do tazdna a dobre mi robi na plet