Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite

Príspevok v téme: Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite
kape

cawko baby!pouzivate Dermacol???Co vas prekvapilo a co vas sklamalo?

Taakze mna prekvapili spirali,make-up 24H a takmer cela dekorativka!
Dobre su aj veci na plet-cajovnikovy rad na akne.

Co ma sklamalo bol ten make-up na akne s cajovnikom,napriek tomu,ze ta cistiaca sada podla super,ten make-up uz nie!

A napriek tomu,ze TAKMER vsetky spiraly mi sadli,nasla sa aj vynimka-elite lashes taka ruzova,na dlzku,predlzuje celkom dobre,ale rychlo vysycha a kefka je taka divna...

Ale aj napriek tomu mam dermacol najradsej so vsetkych znaciek,je lacna a pritom tak kvalitna,dekorativka sa moze rovnat Max Factoru!!!Dokonca v minulosti predal dermacol max factoru patenty na neake make-upy!!!

Chcela by som vyskusat este make-up easy matt-zmatnujuci s pudrom skusali ste?
A este ci niekto neskusal hydratacny krem na tvar s efektom jemneho opalenia
///////
Dakujem,za odpovede:)

OMG

pouzival tu niekto vyrobky z rady body contol program alebo ako sa to vola? konkretne ma zaujima sprchovy gel a gel na brusko... pomahto? je to lacnejsie ako garniea r a loreal ale aj tak by ma zaujimal vas nazor:D dakujem

sanya

Ja používam od Gabriely Salvette 06 s dávkovačom. Pekne kryje, len je trošku tmavší, najlepšie na leto, keď sa opálim.
Kúpila som si od Dermacolu 02 ten 24 hod.Je trochu bledý, lebo je leto, ale nemali tam testery na tento make-up_čo je trochu smiešne, tak sa mi zdal najvhodnejší/ Piešťany Prior/. Myslím že je super, len si musím kúpiť trochu tmavší, nakoľko je leto a som trochu opálená.

fialka_4

Ja som si dnes kupila tu spiraaalku Magnum je fakt supeeer,dobre,ze som sa tu o nej docitala :-)
Len skoda,ze tie balicky som uz nikde nezohnala...

kikina

Ja osobne niesom spojoná s radou TEA TREE na akné. Používala som ráno čistiace mlieko a vodu, večer gomaage a vodu, a stav pleti mi to vôbec nezlepšilo, skôr naopak, zdalo sa mi, že som sa vyhádzala ešte viac, a to nemám vôbec citlivú pleť. A ešte vôňa-cítit z nej tea tree smiešaný s niakymi chemikáliami. Tea tree by mi nevadilo, veď predsa je to príroda, ale zvyšok? Fuj, humus!

ingaing

ja osobne povazujem dermakol za jednu z najhorsich na trhu.Mozno je cenovo dostupna,ale kvalita je na nic.Vela znamych ma rozne alergicke reakcie po pouziti vyrobkov dermakol.Lepsie trochu viac zainvestovat do napr.Loreal-u.Oplati sa!

Alexandraa

ahojte, kupila som si dnes ten make up cover od dermacolu a vazne je vyborne kryci, som spokojna zatial.poradte mi co si mam dat pod tento make up, staci nejaky krem? alebo musim kupit nieco specialne od dermacolu?