Staro-nova stranka

Príspevok v téme: Staro-nova stranka
Andel

Ahojte vsetci,

ja viem, ze uz ste to citali, ale mam svoju stranku o diabete
www.sladkyzivot.com

Mame tam odborne rady lekara (diabetologa), forum, chat, aktualizovane prispevky v blogu atd.

Ti co ste tam este neboli, tak vas pozyvam, ti co ste uz boli, alebo ti co sa vam u mna nepaci, tak sa ospravedlnujem, ze otravujem.

S pozdravom,

Jana

andy

Ahoj Janka, Tvoja stranka je velmi dobra a vsetko co pises je zaujimave a hlavne poucne. Navstevujem ju casto a ked nieco nove najdem, potesim sa. Drzim Ti palce a prajem vela uspechov.

mara77

Andel, nevšímaj si neprajníkov, takých múdrych Jožkov máme kopu, len oni nič neurobia!Podstatné je, že máme po Spišiačikovi ďalšiu stránku o cukrovke a o cukrovkároch!A ak sa Jožko naučí niekoľko výrazov z angličtiny - mal by ti byť vďačný !

Andel

Jozo,
nezabudla, ja som v USA a moj host je taktiez z USA, takze stranky su originalne v anglictine. Nie som ziaden profik na vytvaranie web stranok a robim si to sama, takze koli tomu je tam vela veci v anglictine. Takze sa ospravedlnujem, ale v mojich moznostiach su len hosts z USA.

jozo1111

navštívil som tvoju stránku a nie som spokojný chat v anglickom jazyku forum anglický asi si sa zabudla kde si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?