Idem na operáciu a mám strach

bojko

Už mám operáciu asi 1 mesiac za sebou.
A už mám aj výsledky.
Hodginov lymfóm - t.j. rakovina lymf. systému...

Bojko

Ahojte,
operáciu mi kôli našej "múdrej" sestričke preložili na 28.2.2006.
Skúšam homeopatikum na uzliny.
Ďakujem za rady a podporu.
:-)

dyna

milý Bojko, mňa uspávali už 6 krát a ver never, vždy som sa prebrala.Nič sa neboj, kamoško, preberieš sa aj Ty. A ver mi, lepšie je to rezanie prečkať ,,mimo,,...papa, držim palce..

janík

akupunktúra-neviem ,či by nebolo lešie vyskúšať akupunktúru ako opráciu.V akupunktúre by možno stačilo na nohách napichnú po jednej ihle a možno na 2-5x by uzliny odpuchli(ide o moc predráždenú pečeň)

Bojko

Ahojte, veľmi pekne ďakujem za príspevky
a za držanie palcov.
Mama, ktorej pred týždňom vyberali žlčník mi tiež poslala jeden príbeh,
ktorý by som bola rada keby ste si prečítali:
Kde bolo tam bolo, bol jeden dedko, ktorý mal starého somára. Somár jeden deň padol do studne. Chudák celé hodiny zúfalo plakal a dedko sa snažil niečo vymyslieť aby ho odtiaľ dostal. Nakoniec sa rozhodol, že somár jwe už aj tak starý a studňu chcel aj tak zakopať a tak nebude ďalej rozmýšľať nad nejakým riešením ako ho dostať von.
Zavolal na pomoc susedov aby mu pomohli.
Každý sa chopil lopaty a začali hádzať hlinu do studne. Starý somár pochopil čo sa deje a začal hrozne nariekať. Na prekvapenie každého sa po nejakom čase upokoíjil. poniekoľkých lopatách nahádzanej hliny dedko nakukol do studne. Prekvapene videl, že somár po každej lopate robí niečo fantastické. Otriasa zo seba hlinu a vždy ju zadupáva pod seba a tak sa dostáva čoraz vyššie a vyššie. Dedko a susedia ďalej hádzali hlinu, a somár sa otriasal a dostával sa vždy vyššie. Každý sa len udivene pozeral keď somár vykročil zo studne a šťastne odkráčal...

karola

Ahoj Bojko.Chápem ťa,že sa bojíš.Je to normálne,ale určite všetko dobre dopadne.Musíš si veriť.Skús pozitívne nyslieť.A pozri sa koľkí sme reagovali.Všetci budeme na teba myslieť adržať ti palce.No tááák ,neboooj...