louis vuitton

Príspevok v téme: louis vuitton
monika+íá

dobry den baby, bola by som rada keby ste poradili ako poznate pravu vuittonku cez nakup na internete. ja som nasla jednu vuittonku ktora sa mi pači, pise sa ze ma kartu pravosti, ale troska ma zarazila cena &/osemtisic tristo korun/ a to sa mi vidi na vuittonku malo. akek mate skusenosti s kabelkami tejto značky

lv & lv

nejak mi to tu seka npo neviem
hehe hej no mas pravdu a hlavne na slovensku sa to stava take nafukane truPky co si myslia o sebe neviem co zato ze maju na/pri/ sebe LV ale ved to je jedno no aj ja kupujem ked su zlavy minule fajne riflicky za 50% zlavu a vsetko mali v akcii baby to by ste si oci vyocily aj kabeliek plno vsetko zlacnene o polovicu /zijem v taliansku/
a to ze LV stoji ako GUESS je dost cudne si ista ze to bol original LV ?? no neviem netvrdim ale az tak rapidne cena nemohla ist dole!! netvrdim ze guess stoji malo,vobec nie!ale oproti LV neviem ,,,,

quess

v auparku je peek and cloppenburg a majú tam veci od Guess, ale ja väčšinou nakupujem vo svete, vždy keď niekam idem na služobku tak si nájdem na nete predajne a tam sa potom poobzerám, ale aj tak väčšinou kupujem výpredajové veci a som v pohode, ja tieto veci veľmi neriešim.Ja skôr riešim tie naduté majiteľky LV, keď niekde v spoločnosti nejaká prinesie LV tak sa tvári ako najväčšia hviezda a celá diskusia sa točí okolo toho , že ona má predsa pravú, lebo fake by nenosila, veď to je krádež, tak ako je krádežou keď niekto napaluje hudobné CD.Potom stačí jeden pohľad na spoločnosť okolo LV a hneď vieš, ktorý chlap je tvoja krvná skupina.

nice1

mne sa tiez pacia guess kabelky, jednu mam z ameriky, ale tu na slovensku na nete som ich videla za cca taku cenu ako LV je to mozneee? normalne v eshope ich mali aj LV aj guess a stali skoro rovnako

lv & lv

vsak jasne GUESS mas pravdu inak dost vela veci mam s touto znackou a tak isto kabelky su velmi " chic" a na slovensku je kde obchod GUESS ???

guess

dnes ma dosť žien vlastné peniaze na LV (aj ja) ale si ju nekúpia, lebo je to blbosť. Ja si značkové veci vždy pozriem ale kúpim si len to čo sa mi páči a nepýtajú za to nehorázne peniaze. Preto skončím väčšinou v guess. Ja totiž tiež patrím k tým ženám, ktorým sa zatiaľ ani jedna LV kabelka nepaáčila.A nemyslím si, že LV je nejaká extra kvalita. aj túto značku robia len ľudia a preto určite aj oni urobia chybu a niečo sa na nej pokazí.ja som napríklad mala mercedes C a stále sa mi kazil, vymenila som ho za B a ten je v pohode.Nie je kus ako kus.

lv & lv

kto sa vyzna tak vie co je original a co nie
ale sa mi zda velmi malo 8300 dat za LV no nechcem vraviet zle ale ja mam LV na drobne mince original a stal ma vyse 150 euro a za kabelu sa mi to zda veeeelmi velmi malo
pridaj link nak obzriem co to je zac

vlocka28

Monika, a mohla by si poslat nejaky link na tu kabelku, ktora sa ti tak zapacila? Fakt ma zaujima, za co chces dat tie nekrestanske peniaze.

monika+íá

ja som nenapisala ze fake je autenticky z originalom ale ze su rozne stupne autenticity. neviem či som sa dobre vyjadrila ale myslela som tym ze drahsie faky sa podobaju na origos ovela viac ako tie gumene činske za par stovak

monilinka

podla mna mat dnes LV kabelku uz nie je to co to mozno bolo pred par rokmi.Neviem cim vas ta kabelka ocarila ale mna ta obycajna s tym logom(vsetky vieme akym)vobec.Ja by som si ju nekupila a peniaze nie su prekazka.