louis vuitton

Príspevok v téme: louis vuitton
monika+íá

dobry den baby, bola by som rada keby ste poradili ako poznate pravu vuittonku cez nakup na internete. ja som nasla jednu vuittonku ktora sa mi pači, pise sa ze ma kartu pravosti, ale troska ma zarazila cena &/osemtisic tristo korun/ a to sa mi vidi na vuittonku malo. akek mate skusenosti s kabelkami tejto značky

kamoska

TOJECO - súhlas ;-)mňa napríklad trápi neodborný zákrok zubára na mojich zuboch, čím som prišla o 25 tisíc a 2 zuby. A nič sa nedá vyreklamovať, lebo vraj je to reakcia organizmu.....hajzel....áno, reakcia na jeho neodborný zásah

igua_

preco tak hrozne tuzite po kabelke od LV? len ptreto ze je to znak prestize alebo sa vam naozaj paci ten dizajn a kvalitne remeselne spracovanie?

tojeco

bobika 1, ked sme uz pritom tato stranka sa tyka zdravia, a ano, rozoberaju sa tu krvacajuce vredy atd...ale LV? sorry

kamoska

samé mi to potvrdili......lebo ich drahí partneri, ktorí majú na drahú LV ich v podstate tak ponižujú, že potom si to babenky vynahradzujú pri zneužívaní partnerových kreditiek ;-)Vieš, ak má baba v poode sebavedomie, nepotrebuje si nič dokazovať kúpou materiálnych vecí.....

bobika 1

kamoška, povedz to svojim kamoškám, že za to, že majú pravú vuittonku majú podľa teba nízke sebavedomie, to je taká hlúposť.....a čo viac by ťa tešilo keby sme tu stále len rozoberali krvácajúce vredy?

kamoska

bože baby, mať vaše problémy....pravú LV má veľa mojich kamosšiek, ale ani keby mi ju darovali, tak by som ju nenosila, zatiaľ sa mi ani jeden kus nepáčil....všetko je to o vytváraní pocitu luxusu a nízkom sebavedomí báb čo si to kupujú....a za tie peniaze, ktoré stojí originál (od 2,5 tisíc EUR vyššie) by som si radšej kúpila niečo hodnotnejšie alebo išla na dovolenku

monika+íá

ja byvam az uplne na vychode slovenska, tak asi az ked pojdeme v lete na dovolenku tak budem mat opozdene narodky a kupim si to v blave alebo v prahe. lebo inak neviem

bobika 1

monika, teraz ma napadlo, že ja som raz chcela kupit praitelovi kožený náramok Diesel, videla som v nejakom módnom časopise a tam bol uvedený aj obchod v ktorom sa predáva ale bol v Blave a tak som tam zavolala a pekne ich poprosila nech mi pošlú na dobierku, a poslali. Tak skús, možno motyka vystrelí.