Gynekologia

syma

to je este male skvrna ma len sedem, ale myslim si ze som dost liberalna matka a vecne mame plny dom jej kamaratiek a potom som cestnym hostom na ich modnych prehliadkach - chuda moj satnik
asi ta to moc nepotesilo, myslis ze sa zmenim, ked bude mat 16???

syma

neviem ninuska ci je to spravny postup, pokial by slo o moju dceru, ktora by sla prvy krat na gynekologicku prehliadku a predpisanie antikoncepcie, urcite by sme trvali na pecenovych testoch
ako potom bude po polroku vediet, ak nebude nieco v poriadku, ci to mas HAK alebo z niecoho ineho?

ninuska

no ja som bola a len mi ultravukom nieco pozeral,len som si trosku stiahla nohavie,ani mi krv nebral a predpisal antikoncepciu

syma

mala som fobiu z inekcnych ihiel a pri kazdej injekcii a odbere krvy som odpadla zo strachu
prve tehotenstvo som nemala bezproblemove, mali to byt dvijcence, ale jedno bolo mimo maternice, bola som v nemocnici tri mesiace a kazdy druhy den mi robili odbery krvi a ja som vzdy odpadla, na to mi sestricka "prehovorila do duse", mlada pani uz sa prosim vas spamatajte, ved nielen skodite sebe ale aj dietatku od vtedy sa nebojim a neodpadavam!!!
tak ti hovorim to iste!!!