Gymnastka

sedmokraske hmm

ahoj pripominas mi niekoho...nevies koho?
betka20: ahoj:) nahodou ti viem povedat ze za mesiac by si snuru zvladla.ak xes vediet daj vediet )

giv

moj znamy sa tak v 28-30 vypracoval na dobreho gymnastu.dal si nohu za hlavu aj snuru a postojacky sa dotkol hlavou kolien.cvicil aj kalanetiku aj gymnastiku,tusim.a rokov mal teda hojne.ale moze to byt aj v tom,ze bol hypermobilny od narodenia.vtedy to ide lahko.ak nie si,tak v 15 to este pojde pravidelnym tvrdym cvicenim (nemyslim nasilnym,tak si mozes viac uskodit-slachy,svaly...)aj ja so cvicila gymnastiku ale od detstva a uz dlho necvicim,nieco vsak stale viem.a som velmi hypermobilna.dokazem si poskrcat vsetko,co sa len da.napr.palce na nohach a chodit tak :))
vela zdaru.

lenka22

snura zalezi od toho ako si ponatahovana, resp ci mas z nejakeho sportu poskrycovane svalstvo... mne staci tyzden na natahovanie a spravim snuru, a pritom jedine co cvicim tak je aerobic 3x do tyzdna :)))

lenka22

nohy k hlave dam aj ked nie som gymnastka ani ina sportovkyna... mam na brusku trosku tuku a predsa to spravim... chce to hlavne kazdodenny strecing - je na to fajn kniha, podla ktorej ides krok za krokom a casom si ohybna a mas pekne vyformovane aj niektore svaly

nela

Ahoj:)
Ako gymnastka urcite nie, ja mam 15 a na gymnastiku chodim uz 14 rokov...problem je v tom, ze sa s nou zacina v takom mladom veku preto, ze vtedy si tak prirodzene ohybna, hlavne v chrbate...a potom sa to uz len udrziava..
ale take veci ako spagaty atd...to ano..len to treba robit pravidelne a vydrzat aj ked boli;)
vela stastia zelam

petruska

no tak myslim si ze to bi si musela vela ale velmi vela denne cvicit a behavat pretoze ohybat sa ako gymnastka neni jednoduche....musis mat nato aj nejaku tu postavu...ja to poznam pretoze cvicim a beham atletiku uz 5 rokov...a poviem ti ze stale sa tak najlepsie neohybam...ale urcite ak sa budes snazit tych par rockov tak budes uzastna ale nemozes si brat ten cvik ako trest ale ako zabavu...