Polyb (mali nador v hlave?)

Príspevok v téme: Polyb (mali nador v hlave?)
melon

(mam20r)Chcem vam povedať čo sa mi stalo.Jeden sudny den ma začala bolieť hlava a neprestavala trvalo to tyzden asi a postupne sa to stracalo.No ale ide o to ze som chodil po vysetreniach lebo nikdo nevedel nič zistiť(a ani nezistili mohol to byt stuhnuty nerv niekde čo mi sposobovalo to točenie-Ja som jednu noc spal bez trička a bola mi zima tak asi to) len teeraz na Magneticke Rezonancii mi zistili toto:citujem správu
Infratentorialne IV.komora v strednej rovine.V oblasti výstupu bulhárnych nervov,PC uhla,Intramentálne a v oblasti labyrintu a kochley nediferencujem známky akustického neuronómu alebo inych ložiskových zmien,známky zapalu nesledujem.Venózna tromboza nie je prítomna.Drobný polyb sfenoidálneho sinusu v pravo.Bez sekrečnej hladiny.Supratentoriálne ložiskové zmeny nesledujem n FLAIR a T2 váženom obraze intra,extraxiálne komora bez presunu a deformácie.Subarachoidálne priestory formované
ZÁVER!-"Supra infratentoriálne je fyziologicky nález.Drobný polyb v sfenoidálnom sínuse v pravo."

PS:Odbornici no čo nato hovoríte??

Galaxy

supra-infratentoriálne fyziologický nález je automaticky nosový polyb? Mne blízka osoba mala určenú diagnózu supra-infratentoriálne fyziologický nález a rád by som vedel čo to môže byť

majus

Moj kamarat mi nechce povedat co mu je, bojim sa o neho. ma problemy s crevami, chodi ku gastroentrologovi a povedal mi, ze mal polyb ale neviem co to znamena. viete mi niekto o tom povedat viac, co to môze byt?,Ďakujem.

melon

prvy krat ked moja mama držala ten papier v ruke tak ju to vystrašilo ze našli nález ze hned sa isla na to spitať nejakeho doktora a ze jej povedali ze polyb je názov pre mali nador...Ale asi to nevedeli(mýlili sa) presne lebo dneska priamo neurologov ci kto a este aj viaceri na to povedali ze neni sa čoho bať,je to vraj niekde v nose( v sínuse v pravo)...Ale ja neviem presne že čo..Ale nádor to neni...to je hlavne.

cindy21

ahoj. na MR hlavy kazdemu nieco zistia, ide prevazne o tukove tkanivo. aj mna vystrasili, ze mam nador 4x4 cm a nakoniec to nie je nic. zavisi, aky odbornik je rontgenolog, lebo ten moj nebol ktovieaky. polyb ma byt asi polyp a to nie je nador. a co ti doktor na to povedal?