Hanasaki caj

zuzkazabka

ano, mas pravdu, nenasla som to v ziadnych inych jazykoch. Dalsia vec je, ze to moze byt len obchodny nazov v cechach a na slovensku predavaneho balenia. Pri kupe mi radila aj farmaceutka v lekarni. Za to ze ho budem pit nic nedam, caju je tam fakt velmi vela, cize v konecnom dosledku vobec nie je taky drahy ako to na prvy pohlad moze vyzerat. Zatial mozem len z vlastnej skusenosti potvrdit deklarovane cistiace ucinky , po prvom pol litri vypiteho caju, som mala potrebu ist na wc. uvidime...

bobika 1

teraz so na zaklade tejto témy vygooglila hannasaki atan sa všade píše, že je to podvod-dokaz, skuste si zadat do google hanasakia a dať vyhladat v činštine, vo francúžtine alebo hociktorom jazyku a udajne vas stale hodí na české stranky, skusila som aje to fakt pravda, to nikde inde tento čaj nepoznajú len v čechach? ak ma niekto vyvedie z omylu, budem rada.

s.m.i.l.e.

je to sypany caj v styroch vrecuskach po25g cize dokopy mas 100 gramov caju . a 100g caju = 500 sáliek. Denna davka je neobmedzena. stoji okolo 230sk = 7.64eur