co je flirtovanie?

Príspevok v téme: co je flirtovanie?
sunnysweetie33

prosim,poradte mi,kedy chalan flirtuje s nejakou kamoskou a ako sa to prejavuje..ja uz vazne neviem,co si mam o tom mysliet..je flirtovanie aj to,ked ju pozdravi a zacne s nou o niecom komunikovat..alebo ked niekam pride a ona tam je a on na seba upozorni tym,ze nahlas na nu zavola s usmevom:"dobry den"..poradte pleaseee

zuurim:-d

dobry den zdravi hocikto, ale teraz som si spomenula kedm som sla s priatelom, stretli sme jeho byvalu s jej frajerom a ona ho pozdravila dobry den :-D hnusoba

mudrlantka

zalezi od tonu hlasu.. a od vyrazu tvare.. zdvihnute obocie a naznaky v hlase - dobry den sa da povedat aj stroho, ale aj kamaratsky ako dobryyy no ako zijes.. ale aj flirtom dobryyyYY deeeen a usmeje sa nadvihne obocie alebo podobne - hovorim vyraz tvare a ton hlasu.. treba davat pozor...

tono2255

Co nieje flirtovanie a co uz ano, zalezi vo vztahu aj z uhla pohladu. Ak si partnerom osoby co "flirtuje" flirtovanie to je, ale ked ty flirtujes, tak to za flirtovanie povazovat ty nebudes, ale partnerka ano ;)

chulieta

Mysli, že s tym pozdravom "dobry den" je to celkom dobra taktika na flirtovane. Ja ju tiez pouzivam, aby som nejakemu chlapcovi naznacila, ze sa mi paci. Ale chcela by som vediet aj o vasich dalsich skusenostiach tak piste, tiez ma to zaujima...

hu

pri flirte nezalezi CO povie, ale AKO to povie (rozumej-komunikuje=verbalne+neverbalne..obydvoje je belmi dvolezite..no tazsie sa popisuje, kde presne je ta hranica, bod, za kt. je flirt a pred kt. je "normalna" komunikacia "o pocasi")

lul1449

v našej triede je chlan ktorí sa mi strašne páči a dakedy si myslím že aj jajemu no zasa niekedy nie. vždy ked niečo potrebuje píta moju naj kamošku. napr. o domáce úlohy o požičanie niejakej drobnosti...
no moja kamoška sori že tak teraz na ňu poviem nieje priam najkrajšia má troška kíl na vyše a ja dosť perverzná ale zato moja naj kamoška. mýslím že nieja na také typi dievčat možno správaním áno no výzorom uršite nie čo si mám o tom mislieť ? ako ho mám zviejť, čo mám preto robiť?

lessana

ja mam take skusenosti, ze je k tebe vzdy a vsade vsimavy (pozorny), usmieva sa, snazi sa byt vtipny, neskor je aj perverzny. dobera si ta, utahuje si z teba. snazi sa byt vzdy v tvojej blizkosti, cim blizsie, tym lepsie-a vtedy ma rozsirene aj zrenicky. a sem-tam sa neozvladne a dotkne sa ta..

sunnysweetie33

..no neviem,lebo ja ked poviem dobremu kamaratovi : Ahoj zlatko,ako sa mas..tak to s nim teda este neflirtujem..

bubo

no erazadtzh. mas pekny vystrih je flirt?moze byt.no ale ked ti znamy povie dobry den, iste xe posobit vtipne a stoji o teba.neraz som to jednej povedal a ozaj iba kt. ma zaujala.je to cudne ale vzdy sa usmeju :)