hlisty

luc-ina

Ahoj, chtěla bych se zeptat na nějaké tabletky, mám hlisty jednou se obeví a zase mám chvíli úlevu, když du na wc, je to hrozný, vytřu se a mám je na papíru. nevím co dělat. děkuju vám za radu. je to hrozný , snažím se vynechat třeba i sladé věci, ale objevili se zase. pomoc

house

Operacia pre hlisty to by museli byt napadnute uz organy z vnutra napr. pecen
je to mozne ,ale to je uz vazne na obycajne hlisty je najlepsi rosol z kyslej kapusty pit priamo zo suda.

bububu

bože hlísty som mávala aj ja keď som bola malá a moja mamine vždy mne a bratovi dávala na to taký sirup... to sa dá kúpiť v lekárni normálne že na hlísty... je sladký a tuším taký ružový si pamätám že vždy ma z neho napínalo ale stačí ho raz spapať a hlísty sú fuč...

miska31

Ahoj dcera ma na hlisty tabletky jedla ich tri dni rano a večer a za mesiac to iste sa zopakuje tak 27.2 začne brat tie druhe tabletky tak ako tie prve a potom sa uvidi ale neviem nejak to moc asi nezabera nevidim žiadnu zmenu.Ona nechce jest nič normalne len sladke a stale je to tak,uvidi sa neskor.

jefitto

Neviem, či lekvár pomôže, ale určite ti pomôže cesnak... Denne tri struky pohryzieš a je po hlistoch... stopercentne