Potrebujem vediet ci trpim dakou poruchopu ppp..

Príspevok v téme: Potrebujem vediet ci trpim dakou poruchopu ppp..
emoticc

potrebujem vediet ci trpim dakou poruchopu ppp.Uz toto asi vela ludi pozna...stale myslim na jedlo uz koli tomu obcas aj placem mam z toho depresie,v jednom kuse prezieranie a zas diety...vecsinou cez tyzden drzim dietu niekedy skoro hladovka a potom cez vykendy to neustrazim.Jednoducho nedokazem byt v suvislom tempe.Som v bludnom kruhu a neviem z neho von...nevraciam takze nemam bulimiu ale priznam sa uz som parkrat klacala nad veckom ale nedokazem vracat.Hnusi sa mi to.Keby sa mi to nehnusilo viem zeby som to spravila..Zase nedokazem nic nejest uplne....som tak pol napol..ale vlasne som ako v priepasti.Citim sa hrozne ......

lilkaa8

mne sa tiež hnusí vracať, aleked ja rada papám,a chcembyt chudá a k tomu som lenivá na nejaký šport...tak to riešim tak že raz nepapam a potom ked sa napapam tak vsetko vyvrátim...a nechápem, prečo sa každý nato pozerá ako na najväčší problém sveta, ci najväcsiu psychickú poruchu... ja som pro ana a mia a nehanbím sa za to!

bebebe

Zdravim ta,toto mi je uplne zname,netrufam si povedat,ako daleko si,ale zrejme si "na ceste zachvatoviteho prejedania". Bolo by urcite fajn to podchytit v stadiu, ked sa to neprehupne niekde inde (napr. aj do anorexie) alebo kym sa ti depresie s tym suvisiace neprehlbia,potom sa v tomto bludnom kruhu mozes tocit roky.. Navrhovala by som ti nejakeho/u odbornika/cku, kto sa ppp v tvojom meste zaobera, urcite najdes, hlavne si to nenechavaj pre seba,lebo najtazsie je bojovat uplne sama!! A pomoc si vzdy zasluzis,aj ked nemusis mat ten pocit

mrkvicka

ahoj emoticc, myslim, ze mas zacinajucu ppp. prosim nesnaz sa uz viac vracat, je to velmi nezdrave. mas velke stastie, ze si do toho nespadla. ver tomu co ti pisem. snaz sa cez tyzden normalne stravovat, nedrz hladovky, ani podobne hluposti. telo tak iba vystresujes a cez vikend to chce potom dohnat. skus jest pravidelne a hlavne ziadne jedlo si nevycitaj. jedlo je dar a nemrhaj nim. predstav si kolko ludi na svete hladuje a ty mozes jest co len chces.../a este to chces aj vyvracat./ maj sa rada a tes sa z toho, ze si mlada a hlavne zdrava. skus zacat pravidelne cvicit. rob taky sport, ktory ta bude bavit a budes mat z neho radost. tak sa ti podari zmenit aj myslenie a psychika. ver mi. dokazes to. si sikovna kočka.