postinor2 a menzes

kajka22

no tiež a ja mám problem s menzes a nepravidelný,prosím ako mám pravidelný menzes a to sa ľahko priberať ale ja to nechcem,chcem menzes a ako???prosím o radu.....

lulka

Ja by som sa chcela opytat ze mala som menstruaciu a dostala som ju znova po dvoch tyzdnoch a teraz uz preslo od poslednej menstruacie 39 dni a este som ju nedostala ..je v tom nejaky problem???,prosim za radu

pamela

Ahoj....prosim vas chcela by som sa opytat ci je mozne ze mi meska menštruacia uz 5 dni a doteraz som ju mala pravidelne....moze to byt pocasim alebo co???dakujem za radu...

vikusa

dobry den :)) uzila som postinor a o tyzden na to prislo dost silne krvacanie neviem ale ci to bol menzes kedze trval iba 3 dni hm...teraz asi po 3 tyzdnoch(ked mam dostat kramy normalne) od uzitia tabletiek mi byva stale zle od zaludka je mozne ze je to nejaky vedlajsi ucinok tej tabletky?

alicicuska

ahojte mam nervy v piatok to do mna dal a hned v sobotu rano som si dala postinor2 a dnes presli 3dni a tak slabsie krvacam,co to znamena?Prosim pomozte este som nebola nikdy u gynekologa a mama ist?

neva

Silvinka, malo by to stačiť, ale tiež si si mohla zaobstarať ten Postinor už v sobotu. Je tam síce ta tolerancia 72 hod., ale určite čím skôr sa užije, tým je väčšia istota.

silvinka

mala som sex v piatok vecer o 23:00
staci ak dnes v pondelok zoberiem tabletku ockolo 15:00 ? a podla navodu o 12 hodin dalsiu ???

lujza21

uz pri pohlavnm styku mi meskali kramy, na dalsi den som si kupila postinor..teraz je to 5dni a kramy nikde...bojim sa, ze tabletka nezabrala a newiete nahodou ako to je ked vam uz predtym meskali kramy???