AKO DLHO VAM TRVA SEX?

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

Vatafak

Čože?? Hodina, trištvrté hod.?? Sex v kuse ?? Čo vám haraší? Ja s frajerom tak to trva asi tak 1-2 min. V minulosti ale 20-22 min. a k tomu asi 3 a pol hodinová predohra vrrr och... pekne baby Vám sa žije ;) len tak dále ...;) ;) vy nymfi :D ;)

pss

Deniska ty si podla mna nymfa..sorry..ale vsetkeho moc skodi...tvoj chalan bude mat 40 a chut na sex sa pominie=)) je to pravda....

leerka

tak je jasne, ze na zaicatku vztahu je to ine....my sme spolu uz vyse styri roky....a neurobime niekolkohodinovy maraton, lebo sme unavaeni...obaja chodime do prace...a on robi aj 12hodin denne, takze sa mu niekedy aj nechce, alebo len tak ryhclo a ideme spat.....

deniska

aduliiik priatel chodi do prace ,a ja studujem externe na vyske byvame spolu,rano ked sa zobudime je sex nadherny povzbudujuci do prace niekedy v sprche alebo na kuchynskej linke ked mu robim ranajky ma prekvapi:)potom ideme spolu na obed sa napapat niekam,a o stvrtej uz je doma ja mu zatial uvarim vecer najeme sa ,pozreme tv a pekne milovanie pocas toho ,potom ked ideme spat este aj vtedy stihenem dve tri kola:)niekedy ty vole rano o stvrtej ma prekvapi hah :)no koniec s ním velmi pekný intímny zivot máme ale samozrejme láska je prvoradá,ináč by sa to nedalo:)

mary-anne

ale tu nejde len o jeden styk, teda ze jeden krat sa spravi a hotovo! nam to preto tak dlhsie trva niekedy, bo mame aj viac "cisiel":-)

zuzana.

nechápem ako vydržíte tak dloho, že hodinu. môj len päť minút a je hotovo. teda myslím už samotný styk bez predohry. Ja som si myslela, že čím viac muža žena vzrušuje, tým je skôr hotový. A vidím, že to tak nie je. Tak prečo vydrží ten môj len tak málo. A to má 35 rokov. skúseností má tiež dosť.

aduliiik

hodinku, niekedy aj dlhšie, deniska a vy chodíte aj do práce alebo tak.... veď mi to príde, že celý deň ste v posteli...