Astma, alergia na macky

PPPP1991

Nevylucuje sa to, no ani to nemusi byt tak, je to absolutne na jednotlivom pripade. Inak co sa tyka komentu nizsie, stopalerg je fajn, vela ludi si ho pochvaluju v ramci utlmenia alergie na zvierata, napr. aj spominane macky, ale astma ako taka si vyzaduje uplne ine zasahy a nie toto...

alexa 222

Pre alergikov sú typické vysoké hladiny eozinofilov v krvi. Z toho sa dá zistiť, či má pacient nábeh aj na astmu. Ale treba k tomu samozrejme ešte aj kopec iných vyšetrení.

farmaceutka

Ak si v mladom veku, tak tam alergia bude, len na nu nevedia prist. Treba kombinovat rozne typy testov-kozne, krvne na specificke IgE.

farmaceutka

Urcite nie, macka je len jednym z mnozstva alergenov. je vsak dokazane, ze ak sa alergia (na hocico) nelieci, postupne sa pridavaju dalsie a dalsie alergeny, takze nakoniec sa mozes dopracovat aj k tej macke. Alergik by si mal davat pozor na vsetko, zbytocne sa nevystavovat posobeniu alergenov, aj ked na ne alergiu nema.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.