strach, depka, uzkost..

Príspevok v téme: strach, depka, uzkost..
peta2

Prosim vas ako si pomozem? Pocitujem strach, uzkost, depky...som zakomplexovana, nic sa mi na sebe nepaci, hanbim sa v spolocnosti druhych, ze ako vyzeram...mam chlapca, ktoreho nadovsetko milujem, ale kazdy den pocitujem strach, ze ho stratim, ze sa sklamem, ved aj on je predsa clovek...moze sa odlubit...kazdu chvilu sa mi chce plakat, ani skola mi moc nejde...vlastne mam vsetko, ale zaroven nic...mozem byt rada, ze sme vsetci zdravi, mame dost penazi, mam lasku, ale aj tak ma vsetko suzuje....potrebujem odbornika? dakujem za rady

iris

mozno to ani nie je chlapcom,ale vychovou z detstva, tym,co si prezila,ako s tebou zaobchadzali v rodine.ak si vtedy nepocitovala istotu,lasku,ocenenie,tak sa to prejavuje teraz v roznych smeroch tvojho zivota,a trpis tym nie len ty,ale aj tvoj kamarat.a hlavne ty!!!
musis sa preskumat,tvoj zivot,minulost,detstvo.ak nevies na to prist sama,tak vyhladaj pomoc niekoho,kto ti pomoze uvazovat,napr.otazkami(co tak dobra a bystra kamaratka...) Musis sa uistit o svojej velkej hodnote.

martin303

Cau Peta, je to v tebe.Pozri si www.dianetika.sk a kup si dianetiku. Ta kniha ti s tym na 100% pomoze. Vysvetli ti logicky preco mas taky stav,co bude dalej ak to nebudes riesit a ako to zvladnut. Ak ti mozem poradit nedaj sa nahovorit nejakym "odbornokom" na liecbu tabletkami a antidepresivami.Lieky a drogy totiz pripravuju cloveka o radost. Potom mi daj vediet ci si to riesila! martin302@post.sk

vlasta

Podla toho co pises,myslim si, ze nemas dobreho chlapca a mozno vsetko tvoje trapenie prameni z tvojho vstahu.Ak by ta tvoj chlapec dostatocne lubil,nechapem,preco by si mala byt v tomto stave.On ta mozno drzi v neistote,neni ti oporou,mozno si je tebou prilis isty a to neni dobre.Ak sa skoro nespametas,nezamyslis nad vasim vstahom,zrejme ho stratis.Mozno to bude pre teba casom vyslobodenie.Vies co sa hovori"vsetko zle,je na nieco dobre".Takze,drz sa,maj sa rada a nedovol,aby ti niekto ublizoval.Netrap sa,vyhladaj odbornika,on ti pomoze najst pramen tvojho trapenia.Bud silna,vsetko sa da vyriesit a bude dobre,neboj!