zensky/muzsky ideal

maxim

no mne sa strasne pacia take tichsie ale sebavedome.ked su trosku pri sebe trosku.take nevinne do takej by som sa najradsej zakusil je tu taka?

martin17

Mne sa páčia plnoštíhle ženy podla mna su najkrajsie lebo nevyzerajú ako modelky ale sú krasne iným spôsobom pretože cítia a niesu také chladné ako ,,Modelky" čiže asi tak Vratko18@azet.sk

ferdinand

to je dost povrchna otazka, zena musi predsa vyzarovat zvnutra.
ja teda nemam ziaden konkretny typ, okrem hlupych, zmalovanych a chudych modeliek, ktore nemusim.:(

dianka

...neviem preco,ale som zatazena na extremne vysokych tmavych modrookych muzov.A este ked je v obleku,uff :o))Prve co si na muzovi vsimnem su ocka a neviem preco ale aj zuby.Nemam rada ucesy na "jezka", pacia sa mi kratke vlasy, sem tam pekne nagelovane.Ale to vsetko je len idealny zovnajsok,ktory sa ani zdaleka nemusi zhodovat z tym aky by mal byt vo vnutri, a tomu ja davam prednost! Asi preto mam priatela o trosku vysieho ako ja s uplne kratuckymi vlasmi, sportoveho typu ale uzasne dobrym srdieckom!!!!

mi2o

Najkrajsia je zena , ktorej to vidno v ociach. Ide o zenskost, vyjadrovanie, citenie, to Vase mile zenske zmyslanie :-) to su veci, co pritahuju chlapov vsetkych.

36578

Kazda zena ma nejake predstavy akoby mal vyzerat jej partner. Ja mam partnera, ktory je premna ten jediny, urcite ma svoje chyby ako kazdy, ale premna je to ten nauzasnejsi cloviecik s ktorym som neskutocne stastna. Dokaze ma rozosmiat, podporit a je vzdy pri mne ked potrebujem. Sme spolu uz viac ako rok a pol a stale ho nemam dost. Pritahuje ma, paci sa mi a je neskutocne vasnivy... :-)

afternative

Vraj najviac vplyva na krasu zeny to ze sa zda muzovi dostupna.Co je moj pripad,ked citim ze mam u nejakej sancu tak je hned krajsia.A nede o farbu vlasov,dokonca ani o postavu.Teda mne nie,jedina zena ktoru som chcel vidiet dokonca zivota mala ale jednu vec,krasne oci ako mesiaciky a to mi stacilo.Ibaze mi dala kopacky ani sme sa prilis nespoznali.

ebam

z mojho postrehu som si vsimla ze muzi nemaju presne urceny typ zeny kt je pekna skor uprednostnuju prirodzený typ s urcitou farizmou kt z danej osoby musi vyzarovat. podla ma je to rovnake aj u zien. samozrejme ze je velmi dolezite aby si ty dvaja boli sympaticky ale to nestaci ku spokojnosti a hlavne na dlhodoby vztah. takze jednoducha otazka co je krasa. pre niekoho modre oci pre ineho hnede ci zelene. je to proste o vnutornom cite kt bud k danej osobe citime alebo nie. ak ho milujes prehliadas aj vonkajsie nedokonalosti tela.

...

muzi..a co pri makeupe znesiete a co uz nie?napriklad ja pouzivam aj linky aj tiene aj spiralu aj make up(pretoze nemam zrovna najlepsiu plet)ale snazim sa aby to vyzeralo prirodzene a aby toho nebolo prilis.vadi vam make up?(nemyslim daky orandzovy ale taky prirodzeny;)hmm? co znesiete a co je pre vas prilis??

dus

Tak mne sa fyzicky!!!paci skor prirodzenejsi typy zien,len s minimom chemie na tvari,napr.len jemne namalovane pery,mihalnice.Tiez len jemne navonane.Proste aby nebola umela ale zas aby sa o seba "trochu" starala.Prve co si vsimnem na babe su oci,usta.A vlasy-tak tie aby boli upravene-jedno ake ale upravene.Na postave mi nejako moc nezalezi len prsia mam radsej male.Len to je vsetko fyzicky a fajn baba musi mat aj viac...